Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Auto Warriors (AND)

Auto Warriors

Osadzona w realiach postapokaliptycznych, mobilna strategia turowa autorstwa debiutującego zespołu Gunjin Games.

Strategiczne | turowe | samochodowe | postapokalipsa

Okładka Auto Warriors (AND)

data premiery gry:

7lip2016

iOS

data nieogłoszona

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Auto Warriors to wydana na mobilny system AND i iOS turowa samochodowa gra bitewna osadzona w realiach postapokaliptycznych. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i stanowi debiutanckie dzieło zespołu Gunjin Games, założonego przez ludzi, który wcześniej pracowali przy takich projektach jak Split/Second oraz Re-Volt.

Fabuła

Gra nie zaprząta sobie głowy rozbudowaną fabułą i obsadza nas po prostu w roli kierowców ciężko uzbrojonych samochodów, biorących udział w morderczej rywalizacji na specjalnie zaprojektowanych do tego celu wielkich arenach. Pomiędzy potyczkami otrzymujemy skrawki historii, ale koncentrują się one głównie na wytłumaczeniu, co doprowadziło Ziemię do przeobrażenia się w postapokaliptyczne piekło.

Mechanika

W wydanym na system AND i iOS Auto Warriors starcia między samochodami rozgrywane są w systemie turowym, ale działa on trochę inaczej niż standardowo. Strony nie wykonują bowiem swoich ruchów naprzemiennie. Zamiast tego każda tura to kilkusekundowy odcinek czasu. Wszyscy uczestnicy rywalizacji wydają swoje rozkazy jednocześnie, a następnie są one podczas tych samych kilku sekund realizowane. Sprawia to, że potyczki są bardziej dynamiczne, a jednocześnie wymusza na graczach przewidywanie posunięć rywali, a nie jedynie reagowanie na ich ruchy.

Podczas zabawy mamy do wyboru szeroką gamę różnorodnych manewrów i ataków, a do tego mapy pełne są interaktywnych elementów, takich jak np. rampy czy pułapki. Rozgrywkę dodatkowo uatrakcyjnia system budowania i ulepszania samochodów. Każde auto możemy skonstruować praktycznie od zera, wybierając ramę, koła, pancerz, uzbrojenie, dodatkowe gadżety oraz wzory lakieru. W sumie możliwych kombinacji jest kilkaset tysięcy.

Tryby gry

Auto Warriors oferuje kampanię dla pojedynczego gracza, w której na przejście czeka 150 misji. Dodatkową atrakcją są sieciowe potyczki PvP, pozwalające na przetestowanie swoich umiejętności przeciwko innym graczom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Auto Warriors

12+

Auto Warriors – nadjeżdża postapokaliptyczna samochodowa turówka od autorów Re-Volt
Auto Warriors – nadjeżdża postapokaliptyczna samochodowa turówka od autorów Re-Volt

wiadomość23 czerwca 2016

Twórcy takich gier jak Split/Second oraz Re-Volt powracają pod nowym szyldem z mobilną strategią bitewną Auto Warriors, która pozwala rozgrywać w systemie turowym potyczki między uzbrojonymi postapokaliptycznymi samochodami rodem z Mad Maksa.

iOS
AND