Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS5PCXSX
Okładka Assassin's Creed Infinity (PS5)
OkładkaAssassin's Creed Infinity (PS5)

Assassin's Creed Infinity

AC Infinity

Największy projekt w historii serii Assassin's Creed, tworzony wspólnie przez studia Ubisoft Montreal i Ubisoft Quebec. Infinity jest grą-usługą, zabierającą nas w rozmaite epoki historyczne gdzie bierzemy udział w konflikcie Asasynów i Templariuszy.

Akcji | TPP | skradanki | sandbox | elementy RPG | historyczne | przygodowe gry akcji | gry jako usługa (GaaS)

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Assassin's Creed Infinity Premiera

data nieogłoszona

PC PS5 XSX

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Assassin’s Creed Infinity to kolejna odsłona szalenie popularnej serii sandboksów francuskiego studia Ubisoft. Tytuł jest największą grą w historii serii, został więc wspólnie opracowany przez Ubisoft Montreal i Ubisoft Quebec. Infinity jest grą-usługą, pełniącą funkcję platformy dla serii Assassin’s Creed.

Fabuła

Podobnie jak poprzedniczki, Infinity opowiada historię długotrwałej wojny między Bractwem Asasynów a Zakonem Templariuszy. Tytuł zawiera nas w różne epoki historyczne, gdzie bierzemy udział w konfliktach między dwoma ugrupowaniami.

Mechanika

Infinity, tak jak poprzednie części serii, daje graczowi do dyspozycji otwarty świat pełen znajdziek i opcjonalnych aktywności. Podczas rozgrywki walczymy z przeciwnikami, wspinamy się po ścianach, skaczemy po dachach oraz likwidujemy wrogów z zaskoczenia lub w otwartej walce. Unikatowym elementem gry jest możliwość podróży do innych epok historycznych i na inne mapy.

Infinity jest grą-usługą, zawiera zatem funkcjonalność sieciową.

Wymagania wiekowe Assassin's Creed Infinity: 18+

PC
PS5
XSX