Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Hunting Unlimited - seria gier

Hunting Unlimited 2011
Hunting Unlimited 2011

Akcji 14 lipca 2010

Hunting Unlimited 2011 to gra łowiecka, stworzona przez zespół deweloperski studia SCS Software. Gracze mają okazję wziąć udział w polowaniu na siedem gatunków dzikich zwierząt, w tym jelenie, łosie oraz muflony kanadyjskie. Twórcy przygotowali kilka wariantów zabawy, pozwalających wirtualnym myśliwym wykazać się celnością, opanowaniem i refleksem.

PC

Hunting Unlimited 2010
Hunting Unlimited 2010

Akcji 9 lipca 2009

Gra łowiecka, w której polujemy na około 20 różnych gatunków zwierząt. Po raz pierwszy w historii serii wybieramy się do Niemiec, choć możemy też odwiedzić Czarny Kontynent czy Kanadę.

PC

Hunting Unlimited 2009
Hunting Unlimited 2009

Akcji 30 lipca 2008

Kolejna odsłona popularnej serii gier łowieckich. Przystępujemy do pasjonujących polowań, przemierzając lasy Ameryki Północnej oraz afrykańskie stepy. Polujemy na siedemnaście różnych gatunków zwierząt, m.in. na jelenie i lwy górskie.

PC

Hunting Unlimited 2008
Hunting Unlimited 2008

Akcji 16 lipca 2007

Kolejna odsłona popularnej serii, podejmującej tematykę łowiectwa. Producent przygotował osiem głównych lokacji oraz kilkadziesiąt różnych broni i dodatkowych elementów wyposażenia myśliwego.

PC

Hunting Unlimited 4
Hunting Unlimited 4

Akcji 23 września 2006

Czwarta odsłona zapoczątkowanej w 2001 roku i cieszącej się dużą popularnością (szczególnie w Stanach Zjednoczonych) serii. Mamy tu do czynienia z klasycznym produktem o tematyce łowieckiej.

PC

Hunting Unlimited 3
Hunting Unlimited 3

Akcji 24 sierpnia 2004

Hunting Unlimited 3 jest trzecią odsłoną serii pierwszoosobowych gier myśliwskich, autorstwa ekipy deweloperskiej Arush Entertainment. Gracze mają okazję wziąć udział w ponad 50 misjach i zapolować na dzikie zwierzęta w różnych zakątkach świata. Twórcy przygotowali spory arsenał dostępnej broni oraz wyposażenia, a także kilka środków transportu (m.in. konie i quady).

PC

Hunting Unlimited 2
Hunting Unlimited 2

Akcji 28 września 2003

Kontynuacja wydanej w 2001 roku gry „Hunting Unlimited”, w której wcielamy się w postać myśliwego. Podstawową różnicą, która wyróżnia opisywany tytuł spośród gier o podobnej tematyce są dynamiczne misje.

PC

Hunting Unlimited
Hunting Unlimited

Akcji 25 listopada 2001

Pierwszoosobowa gra łowiecka, opracowana we współpracy Sunstorm Interactive z czeskim studiem SCS Software. Podczas zabawy możemy zapolować na kilka rodzajów zwierząt, takich jak jelenie, łosie czy niedźwiedzie grizzli. Ubicie każdego z nich wymaga zastosowania odpowiedniej taktyki oraz sprzętu.

PC