Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hunting Unlimited 2 (PC)
OkładkaHunting Unlimited 2 (PC)

Hunting Unlimited 2 PC

Kontynuacja wydanej w 2001 roku gry „Hunting Unlimited”, w której wcielamy się w postać myśliwego. Podstawową różnicą, która wyróżnia opisywany tytuł spośród gier o podobnej tematyce są dynamiczne misje.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hunting Unlimited 2 Premiera PC

28września2003

producent: SCS Software wydawca: Arush Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Kontynuacja wydanej w 2001 roku gry „Hunting Unlimited”, w której wcielamy się w postać myśliwego. Gracz musi zaliczać określone misje, których w całej grze jest ponad siedemdziesąt. W zależności od typu wybranego zadania naszym celem może być na przykład upolowanie wyjątkowo agresywnego zwierzęcia albo zdobycie określonego trofeum. W„Hunting Unlimited 2” zachowano pełen realizm rozgrywki, który obejmuje zarówno fizykę świata, jak i zachowania zwierząt. Miłośnicy tradycyjnych gier łowieckich mogą wybrać tryb Free Hunt, który nie odbiega znacznie od tego, co prezentują pozostałe pozycje gatunku (polowanie bez żadnych ograniczeń). Warto również zaznaczyć, iż gra posiada wbudowany edytor poziomów.

Gracz może zapolować między innymi na niedźwiedzia, łosia, jelenia, bizona czy antylopę przy czym świat gry zamieszkuje także masa innych zwierząt, które nie mają co prawda żadnego wpływu na przebieg gry, ale w każdej chwili można je ustrzelić. Grupę tę zasilają między innymi węże, ptaki, kaczki czy jaszczurki. Po upolowaniu zwierzę dołącza do listy trofeów, które można potem oglądać w specjalnie wydzielonym do tego celu pomieszczeniu. Każde trofeum jest opisane kilkoma danymi, które mówią między innymi po ilu strzałach zwierzę zostało zabite. Arsenał dostępnych broni obejmuje ponad 50 modeli, wśród których można znaleźć różnorakie pistolety, kusze czy strzelby. W niektórych przypadkach gracz może wybierać czy chce zdecydować się na tradycyjne naboje, truciznę, a może środki usypiające. Inwentarz obejmuje również przedmioty przydatne w pracy myśliwego, m.in. lornetkę.

Oprawa wizualna gry sprawia wrażenie fotorealistycznej (cykl dnia i nocy, realistyczne cienie, tekstury w wysokiej rozdzielczości, animowana trawa), zadbano także o realistyczne odgłosy zwierząt i otaczającego świata. Świat gry można obserwować z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Dodatkowo istnieje możliwość przełączenia widoku na pędzący w stronę zwierzęcia pocisk.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hunting Unlimited 2: 12+

Hunting Unlimited 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • CPU AMD/Intel 700MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D 16MB
  • 400MB na HDD
  • Windows 98/ME/2K/XP