Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hunting Unlimited 4 (PC)
OkładkaHunting Unlimited 4 (PC)

Hunting Unlimited 4 PC

Czwarta odsłona zapoczątkowanej w 2001 roku i cieszącej się dużą popularnością (szczególnie w Stanach Zjednoczonych) serii. Mamy tu do czynienia z klasycznym produktem o tematyce łowieckiej.

Akcji | FPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hunting Unlimited 4 Premiera PC

23września2006

producent: SCS Software wydawca: ValuSoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Czwarta odsłona zapoczątkowanej w 2001 roku i cieszącej się dużą popularnością (szczególnie w Stanach Zjednoczonych) serii. Mamy tu do czynienia z klasycznym produktem o tematyce łowieckiej. Wcielamy się więc w postać myśliwego i przystępujemy do serii różnorakich polowań. Hunting Unlimited nie jest jednak ultrarealistycznym symulatorem. Gra zawiera bowiem wiele uproszczeń.

Opisywany produkt ma do zaoferowania pięć zróżnicowanych trybów zabawy. W trybie Challenges do rozegrania mamy ponad 50 mniej lub bardziej skomplikowanych wyzwań. Każdy z tych scenariuszy cechuje się ściśle określonymi zadaniami, którym musimy sprostać. W trybie Free Hunt możemy przystąpić do pojedynczego polowania. Nie musimy martwić się o żadne dodatkowe czynniki, mogąc skupić się wyłącznie na tropieniu wybranych przez siebie gatunków zwierząt. Tryb Target Range to, jak sama nazwa zresztą wskazuje, strzelnica. Możemy tu potrenować celowanie do różnych typów obiektów, a także zapoznać się z możliwościami poszczególnych giwer. Tryb Tournament składa się z szeregu turniejów łowieckich, w trakcie rozgrywania których staramy się uzyskać możliwie jak najlepsze wyniki. Ponadto po ukończeniu danego polowania możemy porównać swoje osiągnięcia z innymi graczami, korzystając z udostępnionej przez producenta internetowej bazy użytkowników. Ostatni z dostępnych trybów to User Missions. Przystępujemy tu do zadań, które zostały przygotowane przez innych graczy i ściągnięte z odpowiednich stron internetowych. Hunting Unlimited 4 posiada ponadto pełnoprawny multiplayer.

W trakcie zabawy do upolowania mamy ponad piętnaście różnych gatunków zwierząt. Mogą to być między innymi niedźwiedzie, sarny czy jelenie. Producent zadbał oczywiście o dokładne odwzorowanie zachowań poszczególnych zwierząt. Co ciekawe, w trakcie zabawy możemy wykorzystywać różnorakie wabiki, czy też przydatny w niektórych misjach kamuflaż. Zadbano także o odpowiednio rozbudowane uzbrojenie. Możemy korzystać z shotgunów, kusz, czy karabinów snajperskich. Pojedynki organizowane są w sześciu podstawowych typach lokacji. Warto w tym miejscu dodać, iż plansze te są zazwyczaj dość duże. Wizualnie gra prezentuje się zdecydowanie lepiej od trzeciej części serii. Widać to przede wszystkim na przykładzie dokładniej wykonanych elementów otoczenia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 95 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hunting Unlimited 4: 16+

Hunting Unlimited 4 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 256MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D
  • 1GB HDD