Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hunting Unlimited 2011 (PC)

Hunting Unlimited 2011 PC

Hunting Unlimited 2011 to gra łowiecka, stworzona przez zespół deweloperski studia SCS Software. Gracze mają okazję wziąć udział w polowaniu na siedem gatunków dzikich zwierząt, w tym jelenie, łosie oraz muflony kanadyjskie.

Akcji | FPP | łowiectwo

PC Windows
Okładka Hunting Unlimited 2011 (PC)

producent: SCS Software

wydawca: ValuSoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14lipca2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hunting Unlimited 2011 jest ósmą odsłoną popularnego cyklu gier łowieckich, rozwijanego od 2001 roku przez czeskie studio deweloperskie SCS Software. Tym razem twórcy zdecydowali się odejść od realizmu na rzecz większych emocji związanych z wirtualnymi polowaniami.

Podobnie jak w pozostałych grach z serii, gracz wciela się w rolę myśliwego. Jego zadaniem jest powiększanie kolekcji trofeów o najbardziej dorodne okazy amerykańskiej fauny. Deweloperzy przygotowali łącznie 30 aren polowań w czterech wariantach otoczenia (las sosnowy, wzgórza, zimowe góry, letni las). Lokacje odzwierciedlają najbardziej znane łowiska na terenie Ameryki Północnej.

W Hunting Unlimited 2011 zapolować można na siedem gatunków dzikiej zwierzy, w tym łosie, muflony, pumy i niedźwiedzie grizzly. Podobnie jak w rzeczywistości, szczególnie niebezpieczne są drapieżniki, a nieuważny myśliwy, który wejdzie na ich teren, z łatwością sam może stać się ofiarą.

W porównaniu z wcześniejszymi odsłonami cyklu arsenał dostępnej broni został mocno ograniczony. Gracze mogą wybierać spośród 12 rodzajów uzbrojenia, obejmującego łuki kompozytowe, karabiny i strzelby.

Rozgrywka w Hunting Unlimited 2011 zaprojektowana została pod kątem predefiniowanych scenariuszy polowań. Twórcy przewidzieli trzy tryby zabawy: gauntlet (polowanie na największe okazy), straight rail (polowanie z miejsca), eight ball (jeden strzał na zabicie zwierzęcia).

Oprawa graficzna nie odbiega poziomem od wcześniejszych gier z serii. Na uwagę zwraca realistyczne przedstawienie otoczenia, w którym odbywają się polowania. Wytrawni myśliwi będą jednak mieli sporo zastrzeżeń odnośnie sposobu przedstawienia i animacji ruchu zwierząt oraz ich komputerowo kontrolowanych zachowań, które odbiegają od obserwowanych w naturze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Hunting Unlimited 2011

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hunting Unlimited 2011

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 1.8 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7