Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hunting Unlimited 2010 (PC)

Hunting Unlimited 2010 PC

Gra łowiecka, w której polujemy na około 20 różnych gatunków zwierząt. Po raz pierwszy w historii serii wybieramy się do Niemiec, choć możemy też odwiedzić Czarny Kontynent czy Kanadę.

Akcji | łowiectwo

PC Windows
Okładka Hunting Unlimited 2010 (PC)

producent: SCS Software

wydawca: ValuSoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

9lipca2009

Hunting Unlimited 2010 to gra o tematyce łowieckiej i zarazem konkurent dla produktów z serii Cabela’s. Edycja 2010 wprowadza stosunkowo niewiele zmian do właściwych polowań, oferując za to nowe tereny do zbadania.

Lista dostępnych trybów zabawy obejmuje cztere zasadnicze pozycje. W trybie Challenge Mode do zaliczenia mamy ponad sto krótkich wyzwań, dotyczących między innymi upolowania ściśle określonych gatunków zwierząt. W miarę postępów w rozgrywce zwiększa się poziom trudności oraz stopień skomplikowania wykonywanych zadań. Free Hunt Mode pozwala wybrać się na polowanie wedle własnych reguł i bez konieczności sprostania odgórnym wytycznym. Dwa pozostałe tryby to strzelnica oraz edytor misji, w którym stajemy przed możliwością zaprojektowania własnych wyzwań.

Do upolowania jest około dwudziestu różnych gatunków zwierząt, wśród których nie zabrakło jaguarów, lwów, saren, niedźwiedzi czy świętujących swój debiut czerwonych jeleni. Wzorem konkurencyjnej serii Cabela’s Dangerous Hunts wskazana jest duża ostrożność przy polowaniu na niektóre drapieżniki, lecz z pomocą przychodzi bogaty ekwipunek myśliwego, w skład którego wchodzi około trzydziestu różnych broni (shotguny, karabiny i inne) oraz dodatkowych akcesoriów (wabiki, kamuflaż, lornetka itp.).

Główną atrakcją omawianej gry jest zaprezentowanie po raz pierwszy w historii serii niemieckiego Lasu Bawarskiego, choć możemy się także wybrać do Afryki czy Ameryki Północnej. Oprawa wizualna Hunting Unlimited 2010 nie odbiega zbytnio od poziomu prezentowanego przez edycję 2009. Polowania obserwowane są z perspektywy pierwszej osoby, a na ekranie wyświetlane są dodatkowe wskaźniki, informujące między innymi o kierunku przemieszczania się głównej postaci czy aktualnej sile wiatru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 105 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hunting Unlimited 2010

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Hunting Unlimited 2010

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista