Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hunting Unlimited 3 (PC)
OkładkaHunting Unlimited 3 (PC)

Hunting Unlimited 3 PC

Hunting Unlimited 3 jest trzecią odsłoną serii pierwszoosobowych gier myśliwskich, autorstwa ekipy deweloperskiej Arush Entertainment. Gracze mają okazję wziąć udział w ponad 50 misjach i zapolować na dzikie zwierzęta w różnych zakątkach świata.

Akcji | łowiectwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hunting Unlimited 3 Premiera PC

24sierpnia2004

producent: SCS Software wydawca: Activision Value Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Kolejna pozycja z produkowanej przez Arush Entertainment serii niskobudżetowych gier łowieckich. Poprzednie tytuły ukazały się odpowiednio w 2001 i 2003 roku. Warto przy tym dodać, iż gra została nakierowana na młodszego odbiorcę, zabrakło więc realistycznej krwi i innych „mocniejszych” akcentów.

Autorzy trzeciej odsłony „Hunting Unlimited” przygotowali zestaw ponad pięćdziesięciu misji o charakterze myśliwskim, kolejne etapy są oczywiście odblokowywane w miarę postępów w zabawie. Co ciekawe, gracz nie jest ograniczony do poruszania się o własnych nogach, w trakcie rozgrywania niektórych etapów może skorzystać z konia lub profesjonalnego quada. Polowania rozgrywane są na jednej z wielu plansz zlokalizowanych między innymi na terenie największych amerykańskich stanów, Kanady czy też Zambii.

Arsenał dostępnych broni obejmuje około trzydzieści zróżnicowanych modeli. Gracz może korzystać z różnorakich karabinów, łuków, kusz a także wyposażenia dodatkowego, dzięki któremu namierzenie konkretnej zwierzyny jest znacznie prostsze. Lista możliwych do upolowania trofeów jest równie pokaźna i obejmuje między innymi lwa górskiego, niedźwiedzia grizzly, słonia czy też byka. Kolejne gatunki zwierząt są oczywiście odblokowywane w miarę postępów gracza.

Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej zabawy można skorzystać z wbudowanej strzelnicy, na przykład w celu poznania możliwości konkretnych modeli broni. Autorzy przygotowali ponadto tryb wolnej rozgrywki, w którym gracz nie jest ograniczony żadnymi wytycznymi. Miłośników tworzenia własnych misji ucieszy natomiast obecność wbudowanego edytora plansz.

Oprawa wizualna gry prezentuje zbliżony poziom do drugiej części. W ramach ciekawostki należy zaznaczyć obecność specjalnej kamery, która podąża za lecącym pociskiem. Na szczególną uwagę zasługują szczegółowo wymodelowane gatunki zwierząt.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 160 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hunting Unlimited 3: 12+

Hunting Unlimited 3 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 32MB
  • 1GB HDD
  • Windows 98/ME/2K/XP