Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Deer Hunter 2004 (PC)

Deer Hunter 2004 PC

Kolejne wydanie gry, wchodzącej w skład słynnej serii gier o tematyce polowań na jelenie - Deer Hunter. Jesteśmy myśliwym polującym w różnych miejscach o różnym czasie, czy to w dzień, nocy, o zmierzchu, czy świcie.

Symulacje | FPP | łowiectwo

PC Windows
Okładka Deer Hunter 2004 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14października2003

Deer Hunter 2004 jest to kolejne wydanie gry, wchodzącej w skład słynnej serii gier o tematyce polowań na jelenie. Jesteśmy myśliwym polującym w różnych miejscach o różnym czasie, czy to w dzień, nocy, o zmierzchu, czy świcie. Poruszamy się po lasach, łąkach, mokradłach, a nawet górach w kilku różnych autentycznych lokacjach, takich jak: Kentucky, Alberta i New Hampshire. Obszary te pozwoliły na utworzenie kilkudziesięciu odmiennych map. Przemierzamy potężne odległości tropiąc, a następnie uśmiercając zauważoną zwierzynę. Polować możemy na jelenie w trzech różnych odmianach. Produkt ten cechuje się wysokim, ponad normę, stopniem realizmu.

Do naszej dyspozycji oddane zostały różne modele broni, których możemy użyć podczas polowań, poczynając od zwyczajnego sztucera, poprzez strzelbę dwulufową, karabin myśliwski, a na łuku sportowym kończąc. Pojawiają się również przedmioty dodatkowe w postaci lunety optycznej, lornetek z widokiem nocnym, zestawu do satelitarnego namierzania GPRS oraz wiele przyrządów służących do tropienia i zwabiania zwierzyny.

Deer Hunter 2004 znacznie odbiega od utartych stereotypów, wprowadzając do serii nowoczesną technologię graficzną. Dzięki niej otaczający nas świat w grze może wyglądać bardzo realistycznie, pojawiają się wspomniane pory dnia i nocy oraz dodatkowo wszelkie warunki pogodowe. Ogromny nacisk położono na animację zwierząt oraz roślinności kołysanej przez wiatr. Poprawiono też algorytmy odpowiedzialne za sztuczną inteligencję zwierząt, dlatego też zachowują się one bardzo realistycznie.

Wprowadzono tryb do rozgrywki wieloosobowej przez sieć lokalną (LAN) lub globalną (Internet). Serwery oraz przygotowane mapy pozwalają na grę szesnastu graczom jednocześnie, czego wcześniej spotkać nie mogliśmy. Reasumując, Deer Hunter 2004 to duży krok naprzód w stosunku do pozostałych symulatorów łowieckich.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 219 głosów czytelników.

Gry podobne do Deer Hunter 2004

Klasyfikacja PEGI Deer Hunter 2004

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Deer Hunter 2004

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Procesor Pentium III 600 MHz, 128 MB RAM, 32 MB akcelerator 3D, 500 MB HDD

Polowanie na jelenie – sezon 2005 rozpoczyna się tej jesieni!

wiadomość30 lipca 2004

Myśliwi tego świata – cieszcie i radujcie się, gdyż macie z czego! Dla wszystkich spragnionych wirtualnych łowów na.. jelenie, grupa Southlogic Studios przygotowuje nową odsłonę swego sztandarowego produktu – Deer Hunter 2005. Wielu zmian i innowacji względem poprzednika co prawda w nim nie uświadczymy, jednakże licznych fanów serii z pewnością to nie zrazi.