Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Control - seria gier

Control 2
Control 2

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Control 2 to trzecioosobowa gra akcji studia Remedy Entertainment. Podczas zabawy walczymy z wrogami pomagając sobie licznymi zdolnościami specjalnymi oraz eksplorujemy skomplikowane mapy zaprojektowane w stylu znanym z gatunku metroidvania.

PCPS5XSX

Condor
Condor

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Condor to kooperacyjna gra akcji będąca produkcją poboczną w stosunku do serii Control studia Remedy Entertainment. W grze czterech graczy łączy siły przeciwko AI w ramach rozgrywek PvE.

PC

Control Ultimate Edition
Control Ultimate Edition

Akcji 27 sierpnia 2020

Control Ultimate Edition to kompletne wydanie gry Control autorstwa studia Remedy Entertainment (twórcy Alana Wake’a i serii Max Payne). W skład pakietu wchodzi podstawowa wersja oraz wszystkie dodatki DLC (The Foundation i AWE).

PCPS5XSXPS4XONESwitch

Control
Control

Akcji 27 sierpnia 2019

Control to trzecioosobowa strzelanka science fiction. Gracz musi zmierzyć się z inwazją sił nie z tego świata, a w walce z nimi wykorzystuje szereg zdolności specjalnych oraz telekinetyczny pistolet, który poza strzelaniem pozwala ciskać obiektami i przeciwnikami na odległość.

PCPS5XSXPS4XONE