Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria MU Online - seria gier

MU Archangel
MU Archangel

RPG 13 maja 2021

MU Archangel jest grą MMORPG, która stanowi mobilny spin-off popularnej produkcji znanej z komputerów. Tytuł oferuje sporo zawartości i kilka odmiennych klas postaci. Za jego opracowanie odpowiada firma Webzen Inc.

ANDiOS

MU Origin 2
MU Origin 2

RPG 28 maja 2019

Mobilna gra z gatunku MMORPG, stanowiąca kontynuację udanego tytułu z 2016 roku. Produkcja oferuje sporo odmiennych klas postaci i dużo różnorodnej zawartości. Za jej stworzenie i wydanie odpowiada koreańska firma Webzen.

ANDiOS

MU Legend
MU Legend

RPG 7 sierpnia 2018

Sequel jednej z najpopularniejszych koreańskich gier MMORPG. MU 2 jest dziełem studia deweloperskiego firmy Webzen Inc., która podjęła się również roli wydawcy. Akcja gry osadzona została na mitycznym kontynencie Mu, według teorii Jamesa Churchwarda zamieszkiwanego przez starożytną cywilizację Naascalów. Gracze wcielają się w role bohaterów, którzy na legendarnym lądzie poszukują bogactwa, przygód i potworów do zgładzenia. Rozgrywka w MU 2 nastawiona jest na dynamiczną walkę w stylu rasowego hack'n'slasha. Jak przystało na produkcję z gatunku MMO, w grze nie brakuje rozbudowanych funkcji społecznościowych, pozwalających m.in. na komunikację ze znajomymi, formowanie drużyn i tworzenie klanów. Wysokiej jakości oprawa wizualna MU 2 generowana jest przez popularny silnik Unreal Engine 3.

PC

MU Ignition
MU Ignition

RPG 23 stycznia 2018

Darmowa gra MMORPG dostępna z poziomu przeglądarki WWW. Studio Webzen osadziło akcję MU Ignition w świecie wykreowanym na potrzeby swojego największego hitu, czyli MU Online. Zabawa nie odbiega od schematu wypracowanego na potrzeby tej produkcji, więc w toku zmagań zajmujemy się głównie wykonywaniem rozmaitych zadań oraz walką z przeciwnikami.

WWW

MU Origin
MU Origin

RPG 29 marca 2016

Gra typu MMORPG, opracowana przez zespół Webzen Inc. Produkcja czerpie garściami z legendarnego, dostępnego wyłącznie na komputerach osobistych MU Online, którego mechanizmy dostosowano do specyfiki urządzeń mobilnych. Gracz trafia do fantastycznego świata rozdartego wojną, jaka rozgrywa się pomiędzy dobrem a złem. Zabawę rozpoczynamy od wyboru jednej z trzech klas postaci (Dark Knight, Dark Wizard, Elf), jakie zróżnicowano pod kątem zdolności bojowych i przedmiotów wykorzystywanych na placu boju. Rozgrywka, oparta na eksploracji otwartego świata, wykonywaniu rozmaitych zadań oraz walce z przeciwnikami, toczy się w czasie rzeczywistym. W MU Origin grać można zarówno w pojedynkę, jak i w drużynie, a interakcja pomiędzy poszukiwaczami przygód odbywa się również poprzez handel i wymianę towarów oraz bezpośrednie starcia w ramach opartego na rywalizacji trybu PvP. Tytuł dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

ANDiOS

MU Rebirth
MU Rebirth

RPG 12 sierpnia 2014

Nowa wersja popularnego MMORPG-a MU Online, bazująca na silniku i mechanice poprzedniczki. Rozgrywkę dostosowano jednak do zmieniających się trendów, koncentrując głównie na rywalizacji PvP. Zamiarem twórców było skłonienie grających na prywatnych serwerach graczy do powrotu na oficjalny serwer gry. W zamian zaoferowano m.in. szybsze „levelowanie” oraz całkowicie darmowy model rozgrywki.

PC

MU Online
MU Online

RPG 6 października 2003

Internetowa gra typu MMOcRPG, umożliwiająca użytkownikom z całego globu ziemskiego egzystowanie w fantastycznym świecie. Rzeczone uniwersum wykreowano w oparciu o kontrowersyjną teorię, spopularyzowaną za sprawą twórczości literackiej Jamesa Churchwarda, na temat istnienia w czasach prehistorycznych kontynentu o nazwie Mu.

PC