Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka MU Archangel (AND)
OkładkaMU Archangel (AND)

MU Archangel

MU Archangel jest grą MMORPG, która stanowi mobilny spin-off popularnej produkcji znanej z komputerów. Tytuł oferuje sporo zawartości i kilka odmiennych klas postaci. Za jego opracowanie odpowiada firma Webzen Inc.

RPG | fantasy | hack'and'slash | zagraj za darmo | MMORPG | widok izometryczny | MMO | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MU Archangel Premiera

13maj2021

AND iOS

Gry podobne do MU Archangel

Diablo Immortal

Titan Quest

Path of Exile: Mobile

MU Archangel to stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych spin-off znanej gry MMORPG MU Online. Produkcja należy do tego samego gatunku, co jej komputerowy odpowiednik i oferuje duży świat oraz kilka odmiennych klas postaci. Za opracowanie i wydanie tego tytułu odpowiada firma Webzen Inc.

Mechanika

W MU Archangel akcję obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Produkcja jest dość typową grą MMORPG. Zabawę zaczynamy od wyboru postaci – gracze mają do dyspozycji kilka odmiennych klas, takich jak Dark Knight, Dark Wizard czy Elf. Rozgrywka opiera się na eksplorowaniu lokacji, walce z potworami, wykonywaniu zadań i zdobywaniu coraz mocniejszych przedmiotów oraz umiejętności.

Poza standardową zawartością gracze mają do dyspozycji także tzw. world bossów czy lochy, które przechodzimy w towarzystwie innych osób. Znajdziemy pośród nich klasyczne dungeony znane z MU Online – np. Blood Castle, Devil Square, Ancient Battlefield czy Chaos Castle – a także zupełnie nowe miejsca. Nie zabrakło także zawartości, która ucieszy fanów PvP – mowa przede wszystkim o bitwach pomiędzy gildiami.

Produkcja oferuje też kilka nowych funkcji i możliwości, takich jak wzmacnianie przedmiotów bez ryzyka zniszczenia ich (w porównaniu do MU Online mamy też więcej sposobów na usprawnienie swojego sprzętu), czy handel / wymianę ekwipunku z członkami gildii oraz innymi graczami dzięki domowi aukcyjnemu.

Tryby gry

W MU Archangel możemy grać wyłącznie z innymi osobami. Podstawą rozgrywki jest sieciowy tryb wieloosobowy przygotowany z myślą o dużej liczbie graczy.

Kwestie techniczne

MU Archangel posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która sprawia dobre wrażenie, szczególnie jak na produkcję przygotowaną z myślą o urządzeniach mobilnych. Grafika charakteryzuje się widowiskowym stylem i nieco mangową stylistyką, typową dla wielu azjatyckich produkcji.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe MU Archangel: 12+

AND
iOS