Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2017, 16:24

autor: Aquma

MU Legend wchodzi w fazę otwartych testów beta

Studio Webzen poinformowało o rozpoczęciu otwartych beta-testów swojej najnowszej produkcji – MMORPG MU Legend. Z tej okazji udostępniono także nowy, widowiskowy zwiastun.

MU powraca. Czy Legend okaże się sukcesem na miarę „jedynki”? - MU Legend wchodzi w fazę otwartych testów beta - wiadomość - 2017-11-07
MU powraca. Czy Legend okaże się sukcesem na miarę „jedynki”?

Studio Webzen poinformowało o rozpoczęciu otwartych beta-testów MU Legend – kontynuacji niezwykle popularnego (także w Polsce) tytułu MMORPG, z korzeniami sięgającymi 2003 roku. Co ważne, od tego momentu dane na serwerach gry nie będą już kasowane, co oznacza, że można spokojnie zacząć zabawę bez obawy o to, że nasza postać zniknie nagle po oficjalnej premierze (wraz z całym zgromadzonym w pocie czoła sprzętem). W praktyce mamy więc do czynienia z tzw. miękką premierą (ang. soft launch).

Premiera gry to kluczowy moment, któremu towarzyszą setki emocji. Za kulisami otwartego beta testu panuje wspaniałe uczucie radości. Cały zespół jest podekscytowany, w melodii stukanych klawiszy słychać nutę podniecenia, a serca biją szybciej niż zwykle. Teraz zabawa zaczyna się dla fanów gry. Dopełniamy wszelkich starań, aby zapewnić im niezapomnianych doznań. Cieszymy się, że gracze mogą doświadczyć pasji, którą włożyliśmy w MU Legend. Nie możemy doczekać się, by zobaczyć ich w grze – powiedział Dennis Czybułka, dyrektor generalny Webzen Dublin.

Z okazji tak ważnego dla MU Legend wydarzenia, twórcy udostępnili nowy zwiastun, na którym zaprezentowano krótko możliwości poszczególnych klas postaci.

Do beta-testów można się zapisać odwiedzając oficjalną stronę produkcji. Jeśli nie jesteście pewni, czy warto zainteresować się MU Legend, pomocne mogą się okazać wrażenia naszej redakcji z testowania wcześniejszej wersji tego tytułu.

  1. MU Legend – oficjalna strona internetowa