Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka MU Origin 2 (AND)
OkładkaMU Origin 2 (AND)

MU Origin 2

Mobilna gra z gatunku MMORPG, stanowiąca kontynuację udanego tytułu z 2016 roku. Produkcja oferuje sporo odmiennych klas postaci i dużo różnorodnej zawartości. Za jej stworzenie i wydanie odpowiada koreańska firma Webzen.

RPG | fantasy | hack'and'slash | zagraj za darmo | MMORPG | widok izometryczny | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MU Origin 2 Premiera

28maj2019

AND iOS

Gry podobne do MU Origin 2

Broken Ranks

Albion Online

Project: Ragnarok

MU Origin 2 jest trójwymiarową grą typu MMORPG, której akcja toczy się w typowym świecie fantasy. Tytuł oferuje kilka odmiennych klas postaci oraz szereg aktywności typu PvE i PvP. Za stworzenie i wydanie tej produkcji odpowiadają autorzy pierwszego MU Origin, czyli koreańska firma Webzen. MU Origin 2 jest grą free-to-play z mikropłatnościami.

Mechanika

MU Origin 2 to dość typowa gra MMORPG. Przygoda rozpoczyna się od stworzenia postaci. Do dyspozycji mamy szereg klas, takich jak Dark Knight, Dark Wizard, Mage, Swordsman czy Archer. Wybieramy też tzw. Guardian Pet, czyli zwierzaka, który będzie nam towarzyszył i wspierał w starciach z wrogami.

W czasie właściwej rozgrywki akcję obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Oznacza to, że system walki przypomina rozwiązania znane z tytułów należących do podgatunku hack’n’slash, takich jak seria Diablo, Titan Quest czy Torchlight. Dodatkowo produkcja posiada tryb idle, który pozwala zautomatyzować walkę.

Zabawa polega na eksplorowaniu lokacji (w poruszaniu się pomaga nam wierzchowiec), walce z przeciwnikami i wykonywaniu zadań. W miarę postępów w rozgrywce odblokowujemy kolejne umiejętności, dzięki którym nasza postać staje się silniejsza. Zdobywamy też coraz potężniejszy ekwipunek, przy czym przedmioty możemy znajdować w czasie przygód, albo też kupować od innych graczy, dzięki domowi aukcyjnemu oraz systemowi swobodnego handlu. Sprzęt można również ulepszać z wykorzystaniem specjalnych klejnotów.

W grze znajdziemy zarówno zawartość, której można doświadczyć samotnie, jak i lochy, których przejście wymaga współpracy kilku graczy (warto odnotować, że sojusznicy mają możliwość tworzenia gildii). Na śmiałków czeka także arena, na której możemy toczyć pojedynki z innymi graczami.

Tryby gry

W MU Origin 2 możemy grać wyłącznie z innymi – podstawą rozgrywki jest sieciowy tryb wieloosobowy, przygotowany z myślą o dużej liczbie graczy.

Kwestie techniczne

MU Origin 2 posiada solidną, trójwymiarową oprawę graficzną, która ze spokojem może rywalizować z innymi mobilnymi przedstawicielami gatunku MMORPG. Modele postaci są ciekawie zaprojektowane i ładnie animowane, zaś środowisko gry cechuje się całkiem wysokim poziomem szczegółowości.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe MU Origin 2: 12+

MU Origin 2 Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS