Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 Game Box

Ultimate Marvel vs. Capcom 3

Bijatyka Capcom

Data premiery gry: 15 listopada 2011

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 to poprawiona wersja wyprodukowanej przez firmę Capcom bijatyki Marvel vs. Capcom 3. Deweloperzy pozostali wierni podstawowym założeniom rozgrywki, wprowadzając jednak 12 nowych bohaterów, 8 nowych aren oraz nowe partie dialogowe i filmiki kończące starcia w trybie Arcade. Gruntownej przebudowie uległ także sieciowy tryb multiplayer, w którym ułatwiono wyszukiwanie przeciwników oraz zmniejszono opóźnienia.

Więcej informacji o: Ultimate Marvel vs. Capcom 3bijatyki2.5Dcrossoverfunkcje cross-platformkomiksyMarvel Comicsmultiplayerna 2 osobypodzielony/wspólny ekransuperbohaterowie .

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 na PC i Xboksie One w marcu
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 na PC i Xboksie One w marcu

wiadomość19 stycznia 2017

Po grudniowym debiucie na PlayStation 4, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 trafi 7 marca także do użytkowników pecetów oraz konsol Xbox One. Capcom planuje również nowe pudełkowe wydanie produkcji, które powinno pojawić się w tym samym czasie.

Deadpool, serie Spider-Man, X-Men i Marvel vs. Capcom znikają z rynku
Deadpool, serie Spider-Man, X-Men i Marvel vs. Capcom znikają z rynku

wiadomość2 stycznia 2014

Z cyfrowej dystrybucji na konsolach i komputerach osobistych wycofano gry firm Activision (Deadpool, kilka odsłon serii Spider-Man i X-Men) oraz Capcom (Ultimate Marvel vs. Capcom 3 i Marvel vs. Capcom 2). Nie wydano jeszcze oficjalnych oświadczeń, ale wygląda na to, że wygasły umowy z koncernem Marvel.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 otrzyma darmowy dodatek DLC
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 otrzyma darmowy dodatek DLC

wiadomość17 października 2011

Mimo że do premiery gry Ultimate Marvel vs. Capcom 3 pozostało jeszcze kilka tygodni, firma Capcom już teraz zapowiedziała pierwszy dodatek DLC do swojego dzieła. Na szczęście mowa o zupełnie darmowym rozszerzeniu.

Najlepsze i najgorsze gry oparte na komiksach
Najlepsze i najgorsze gry oparte na komiksach

artykuł27 lipca 2012

Z okazji premiery filmu "Mroczny Rycerz powstaje" przypominamy najlepsze i najgorsze gry oparte na komiksach. Jaka gra zebrała laury zwycięzcy, a która powinna ze wstydu zapaść się pod ziemię?

X360
PS3
PSV
PS4
XONE
PC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.03.2017 10:49
geohound
57
Pretorianin

Szybkie, jako-tako ładne, po stronie Capcomu nuda, że aż piszczy, po stronie Marvela brak ważniejszych postaci, niż te obecne. Pokopać się można, ale raczej zabawa na krótszą metę.