Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Prisoner of War

Prisoner of War – koniec problemów z ekranem tytułowym

wiadomość16 kwietnia 2003

Od momentu rynkowego debiutu taktycznej gry akcji (lub, jak kto woli, "skradanki" z elementami przygody) o nazwie Prisoner of War, minęło już kilka miesięcy, a tymczasem firma Codemasters opublikowała w sieci kolejną poprawkę systemową do rzeczonego tytułu.

Prisoner of War w tłoczni

wiadomość11 września 2002

Zakończone zostały prace nad przeznaczoną dla komputerów PC wersją taktycznej gry akcji Prisoner of War. W chwili obecnej trwa tłoczenie CD, które za nieco ponad tydzień powinny trafić na półki zachodnich sklepów.

Prisoner of War – nowa galeria

wiadomość27 sierpnia 2002

Dla wszystkich lubiących gry, w których trzeba zdecydowanie częściej „ruszać głową” niż używać siły, CD Projekt przygotował galerię dziesięciu screenów z Prisoner of War.

Prisoner of War - Menu Patch
Prisoner of War - Menu Patch

patchrozmiar pliku: 2,8 MB

wersja: Menu Patch Rzeczona łatka eliminuje błąd niewłaściwego działania ekranu z menu gry. Usterka objawiała się tym, że po załadowaniu ekranu z menu gry nie pojawiał się kursor i nie możliwe było wybranie żadnej pozycji owego menu.

PC
PS2
XBOX
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz