Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Steel Battalion: Heavy Armor
Steel Battalion: Heavy Armor
Steel Battalion: Heavy Armor Game Box

Najciekawsze materiały do: Steel Battalion: Heavy Armor

Obejrzyj nakręcony w Polsce filmik promujący Steel Battalion: Heavy Armor
Obejrzyj nakręcony w Polsce filmik promujący Steel Battalion: Heavy Armor

wiadomość19 czerwca 2012

Firma Capcom wypuściła wreszcie film z aktorami promujący grę Steel Battalion: Heavy Armor. Warto go obejrzeć, gdyż został on nakręcony w Polsce, a jego reżyserem był znany z animowanego cyklu Ghost in the Shell Japończyk Mamuru Oshii.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Max Payne 3, Minecraft) 25/5/12
Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Max Payne 3, Minecraft) 25/5/12

wiadomość25 maja 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nadchodzącej aktualizacji The Elder Scrolls V: Skyrim, ścieżce dźwiękowej do gry Max Payne 3, łatce do Minecrafta na Xboksa 360, a także filmie dokumentalnym Indie Game: The Movie.

W Polsce powstaje film na podstawie gry Steel Battalion: Heavy Armor
W Polsce powstaje film na podstawie gry Steel Battalion: Heavy Armor

wiadomość27 kwietnia 2012

Japoński reżyser Mamoru Oshii, znany m.in. ze świetnego anime Ghost in the Shell, zajmuje się tworzeniem krótkiego filmu inspirowanego grą Steel Battalion: Heavy Armor. Produkcję będziemy mogli obejrzeć w Internecie pod koniec czerwca.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.02.2011 17:23
maslice
1
maslice
37
Shepard

Ciekawie się zapowiada już nie mogę się doczekać.

03.06.2012 16:41
👍
odpowiedz
kristaps
20
Centurion

Jestem świeżo po demie i jedyne czego jestem w tym momencie pewien to to, że to najlepsza gra dostępna na kinecta. Dodatkowo to pierwsza naprawdę wymagająca produkcja na tę maszynkę, zabawa jest przednia. Sterowanie jest fenomenalne, wszystkim co znajduje się w naszym mechu ( peryskop, przyciski odpowiadające za wentylację, skrzynia biegów, ekran z mapą , jest tego pełno) sterujemy za pomocą dłoni, natomiast maszyną sterujemy za pomocą gałek pada ( pada można umieścić na kolanach, w innym wypadku tracimy cenny czas, aby odłożyć pada i wykonać niezbędne akcje w celu uratowania maszyny ). Lewy i prawy trigger to odpowiednio karabin i działo ( działo ma dwa tryby ognia ). To co spodobało mi się najbardziej to to, że po wykonaniu samouczka nie jesteśmy prowadzeni za rączkę, nie ma żadnych strzałek wskazujących kolejne cele, wszystko musimy wyczytać na mapie. Graficznie prezentuje się nie najgorzej, miejscami mamy zniszczalne otoczenie co dodatkowo pozwala wczuć się w klimat. Jest to chyba pierwsza gra na kinecta którą bez obaw kupię w dniu premiery.

16.06.2012 21:16
😈
odpowiedz
underley
5
Junior

"Akcja gry toczy się w roku 2082, ponad 60 lat po tym, jak pożerające silikon mikroby zniszczyły wszystkie procesory, pozbawiając ludzkość dostępu do większości zdobyczy współczesnej techniki."

Uśmiałem się jak norka. Jak silikon, to raczej cycki aktorek porno, a nie procesory.
A jeśli ktoś źle przetłumaczył, i jednak chodziło o krzem, to ciekaw jestem, co autor scenariusza zrobił z 25% masy Ziemi ;>

04.07.2012 09:27
crazy_race
👎
odpowiedz
crazy_race
52
Pretorianin

Gówno, a nie gra. Sterowanie jest kompletnie spierdolone, a Kinect nie reaguje odpowiednio na komendy, bardzo często postaci odbija nie można nawet pociągnąć albo przycisnąć odpowiedniego przycisku. Kinect nie nadaje się do takich PRECYZYJNYCH RUCHÓW ! ! Misje są cholernie krótkie, fabuła jest nudna do bólu. Nie dajcie się nabrać ludzie nie marnujcie kasy na tą kupę. Szkoda waszego czasu.