Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Orwell: Keeping an Eye on You

To strona z ocenami gry Orwell: Keeping an Eye on You. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.10.2016 15:24
👍
2
pieterkov
81
Konsul
7.5

Gra miała swoją premierę (1 epizod, będący jednocześnie darmowym demem).

Info z ich strony:
20th October: Episode One – The Clocks were Striking Thirteen (free demo)
27th October: Episode Two – A Place where there is No Darkness (full version)
3rd November: Episode Three – Unperson (full version)
10th November: Episode Four – Memory Hole (full version)
17th November:: Episode Five – Under the Spreading Chestnut Tree (full version)

Zagrałem w demo i mnie wciągnęło, chociaż było dość liniowe (miałem minimalny wybór, nie mogłem np. oszukać systemu i wskazać, że obywatel jest niewinny, mogłem zamiast tego wybrać motyw jego działania: bezwzględne przestępstwo lub w obronie kogoś).
Wada jest taka, że 1 epizod w całości skupiał się na 1 osobie. Myślałem, że będzie to na zasadzie papers please czyli kontrola wielu ludzików, tymczasem mamy tutaj jedną osobę (za to z doskonale opowiedzianą historią itd.).

17.08.2018 21:19
👎
odpowiedz
ErtyWorld
38
ErtYwek
5.5

Niby wciąga ale niczego nie uczy jest liniowa i zbyt krótka
Tak naprawdę lepiej dla popularności tytułu gdyby twórcy poszli w stronę konwencji ala paper's please

17.08.2018 21:31
odpowiedz
/|\
6
Konsul

Oprawa graficzna jakoś do mnie nie przemawia. Być może kiedy się człek wciągnie w gierkę nie będzie to problemem. Być może kiedyś spróbuję pyknąć.