Koronny argument "a bo za PiSu" zawsze skuteczny w rozmydlaniu 🤣
Naprawdę, ta napierdalanka PiS-PO wam już tak uderzyła do głowy, że nawet w dupie macie ten problem, interesuje was tylko jak dowalić przeciwnikowi i zwalić na niego ten problem
Problemem KO w calej tej aferze jest to, ze tak jak pisal Bukary platforma calkowicie abdykowala w temacie zdrowia. A mowienie, ze nic sie nie da jest po prostu nieprawda. Mozna zrobic elektroniczna rejestracje np. Ile to robia 3 rok? I podobniez rozwiazanie jest schrzanione.... Da sie ten system naprawiac tez droga ewolucji.
O ile latwiej by sie teraz bylo bronic mowiac owszem jest afera, za pato wynagrodzen lekarzy odp. PiS, zrobimyvz tym porzadek, tak jak worowadzilismy juz....
Chodzi mi o podmiot odpowiedzialny.
Opozycja mówi cały czas, a wiele presstytutek sugerowało to samo, przynajmniej do niedawna, bo przykładów ubogaconych medyków z kręgów PiS jest coraz więcej.
Pełczyńska też coś pier... o układzie w stolicy, podczas gdy wszyscy doją NFZ od lewa do prawa i nie ma znaczenia kto gdzie rządzi, bo tutaj nie trzeba żadnego parasola, tak robi każdy, tak po prostu jest.
Najpierw piszesz:
Taaa ponieważ PiS już nie rządzi to spada z niego cała odpowiedzialność z poprzednich lat, juz są kryształowo czyści...
A potem:
Naprawdę, ta napierdalanka PiS-PO wam już tak uderzyła do głowy
No to już nie rozumiem, tylko Ty masz prawo do tego typu argumentów?
A czy wy już wiecie, że PiS też przymierzał się do opłacania składek Jasiowi Kapeli?