Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Mundfish

Firma producent wydawca


Mundfish: wyprodukowane gry

Atomic Heart

Atomic Heart

Soviet Lunapark VR

Soviet Lunapark VR

Gry w produkcji i planach

Atomic Heart PC, PS4, XONE, XSX, PS5brak danych

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące Mundfish


Atomic Heart na zwiastunie rodem z ZSRR

Agnieszka Adamus, 13 czerwca 2021, 20:14

Podczas pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase pojawił się zwiastun z fragmentami gameplayu pochodzący z Atomic Heart. Nadal nie ogłoszono daty premiery.

Atomic Heart zostanie pokazane na E3; deweloper twierdzi, że „gra jest gotowa”

Agnieszka Adamus, 29 maja 2021, 09:50

Deweloper pracujący nad Atomic Heart, na oficjalnym serwerze Discord tytułu, podał, że „gra jest gotowa”, a studio skupia się na konsolowych portach. Zdradził on także, że trailer produkcji zostanie zaprezentowany na E3.

Zwiastun Atomic Heart („BioShocka z Rosji”) potwierdza tryb fotograficzny

Entelarmer, 22 marca 2021, 16:24

Studio Mundfish pochwaliło się nowym zwiastunem Atomic Heart. Tym razem twórcy tej rosyjskiej gry budzącej skojarzenia z BioShockiem oraz Preyem zaprezentowali tryb fotograficzny.

Atomic Heart - są wymagania sprzętowe gry

LuthFuin, 5 stycznia 2021, 13:39

Atomic Heart to gra, na którą twórcy z rosyjskiego studia Mundfish każą nam czekać od ponad dwóch lat. Nowy rok przyniósł jednak nowe informacje na temat nadchodzącej produkcji w postaci wymagań sprzętowych.

Atomic Heart - 7-minutowy gameplay i informacje dotyczące wersji na PS5 i XSX

Karol Laska , 11 sierpnia 2020, 21:05

W sieci pojawił się 7-minutowy zapis rozgrywki z rosyjskiej strzelanki FPP pod tytułem Atomic Heart. Ponadto twórcy postanowili opowiedzieć trochę więcej o samej grze.

Atomic Heart - rosyjski BioShock ma się dobrze; 45 minut informacji o grze

Serek, 4 lutego 2020, 10:42

W sieci pojawił się prawie 45-minutowy materiał poświęcony Atomic Heart, z którego możemy dowiedzieć się wielu kluczowych informacji o grze. Wbrew wcześniejszym doniesieniom - prace nad tytułem trwają w najlepsze.

Strzelanka RPG Atomic Heart powstaje w bólach; prezes studia nie ma pojęcia o tworzeniu gier

Vergil, 29 stycznia 2019, 14:28

Niepokojące wieści docierają do nas z Moskwy, gdzie studio Mundfish pracuje nad Atomic Heart – FPS-em wyglądającym niczym hybryda Dooma i BioShocka, której akcję osadzono w Związku Radzieckim. Prace nad projektem nie idą podobno tak, jak powinny… co jest tylko wierzchołkiem istnej góry lodowej trapiących go problemów.

Zobacz 10 minut rozgrywki z dziwnego FPS-a Atomic Heart

Aquma, 25 stycznia 2019, 10:54

W sieci pojawił się dziesięciominutowy film prezentujący rozgrywkę w Atomic Heart – nietypowej pierwszoosobowej strzelance z elementami RPG autorstwa moskiewskiego studia Mundfish.

Atomic Heart - nowe wideo pokazuje zalety ray tracingu

Adrian Werner, 28 października 2018, 13:32

Mundfish wypuściło zapis dema technologicznego retrofuturystycznego FPS-a Atomic Heart, które koncentruje się na pokazaniu zalet ray tracingu.

Poznajcie Atomic Heart – „sowiecką” hybrydę Dooma i BioShocka

Vergil, 8 maja 2018, 19:37

Jeszcze w tym roku rosyjskie studio Mundfish chce nas zabrać w podróż do alternatywnej, futurystycznej wersji Związku Radzieckiego. W Atomic Heart odwiedzimy tajną placówkę, której pracownicy poczuli na własnej skórze skutki apokalipsy zombie i buntu maszyn.