Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Define Human: wyprodukowane gry

Islands of Nyne: Battle Royale

Islands of Nyne: Battle Royale

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące Define Human


Koniec wsparcia sieciowego Islands of Nyne; gra udostępniona za darmo

AlexB, 20 grudnia 2018, 11:40

Studio Define Human ogłosiło swoje zamknięcie i co za tym idzie, zakończenie wsparcia flagowej produkcji – sieciowego Islands of Nyne: Battle Royale. Produkcja wciąż będzie jednak dostępna w modelu free-to-play w programie Steam Early Access.

Islands of Nyne - fatalna kondycja gry battle royale miesiąc po premierze

Adrian Werner, 19 sierpnia 2018, 11:23

Islands of Nyne stało się kolejną grą battle royale zmiażdżoną pod butami PlayerUnknown's Battlegroun i Fortnite. Miesiąc po premierze produkcja jest w fatalnej kondycji i serwery lada chwila zaczną świecić pustkami.

Islands of Nyne: Battle Royale debiutuje we wczesnym dostępie

Aquma, 13 lipca 2018, 10:32

W programie wczesnego dostępu Steam zadebiutował wreszcie stworzony dzięki zbiórce na Kickstarterze FPS Islands of Nyne: Battle Royale.

Islands of Nyne - sukces Kickstartera FPS-a z trybem Battle Royale dla 100 osób

Adrian Werner, 5 czerwca 2016, 13:37

Studiu Define Human udało się zgromadzić na Kickstarterze minimalną kwotę potrzebną do dokończenia gry Islands of Nyne. Będzie to sieciowy FPS, w całości zaprojektowany wyłącznie z myślą o trybie Battle Royale, w którym o przetrwanie walczyć ze sobą będzie setka graczy równocześnie.