Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2018, 10:42

autor: Aquma

Islands of Nyne: Battle Royale debiutuje we wczesnym dostępie

W programie wczesnego dostępu Steam zadebiutował wreszcie stworzony dzięki zbiórce na Kickstarterze FPS Islands of Nyne: Battle Royale.

Islands of Nyne: Battle Royale w końcu dostępne – na razie wyłącznie we wczesnym dostępie. - Islands of Nyne: Battle Royale debiutuje we wczesnym dostępie - wiadomość - 2018-07-13
Islands of Nyne: Battle Royale w końcu dostępne – na razie wyłącznie we wczesnym dostępie.

W programie wczesnego dostępu Steam zadebiutowała wczoraj nowa strzelanka battle royale – Islands of Nyne: Battle Royale. Za grę odpowiadają programiści z Define Human Studios i jest ona debiutanckim projektem tego dewelopera. Produkcję można nabyć w cenie 89,99 zł. Niestety jest dostępna wyłącznie w języku angielskim.

Islands of Nyne jest FPS-em, który na tle innych strzelanek należących do podgatunku battle royale wyróżnia się przede wszystkim ciekawym światem science fiction. Ścieramy się w nim na wielkich, pełnych pułapek i wyzwań arenach zbudowanych przez obcych. Charakterystyczne dla tego tytułu są również wysoka dynamika rozgrywki oraz duży nacisk na umiejętności gracza. ION pozwala grać samodzielnie, w parze z kolegą lub w czteroosobowym zespole.

Warto odnotować, że omawiany tytuł trafił na rynek dzięki zorganizowanej w 2016 roku kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter, w czasie której udało się zebrać przeszło 50 tys. dolarów.

  1. Gry lipca 2018 – najciekawsze premiery i konkurs
  2. Islands of Nyne: Battle Royale – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2018-07-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Islands of Nyne: Battle Royale

Islands of Nyne: Battle Royale