Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Fever Pitch Studios

Firma producent


Fever Pitch Studios: wyprodukowane gry

Conquest: Wojny Pogranicza (PC)

Conquest: Wojny Pogranicza (PC)

Wydawcy gier Fever Pitch Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Fever Pitch Studios:


Ubisoft

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Fever Pitch Studios


Gizmondo rozsypało się jak domek z kart

Elrond, 14 lutego 2006, 12:50

Reklamowana jako europejska odpowiedź na PSP oraz DS, konsola Gizmondo, niestety niezbyt długo jaśniała na firmamencie rozrywki. Kilka tygodni temu informowaliśmy o bankructwie producenta konsoli, Tiger Telematics, a teraz napływają kolejne, również pesymistyczne wiadomości związane z konsolą.

Conquest 2: The Vyrium Uprising - nowe szczegóły
Conquest 2: The Vyrium Uprising - nowe szczegóły

ComCo, 28 lipca 2004, 09:09

Garść informacji na temat drugiej części gry Conquest: Frontier Wars poznaliśmy jeszcze w maju, podczas tegorocznych targów elektronicznej rozrywki E3. Od tamtego czasu studio developerskie Warthog Texas nie próżnowało (prace idą pełną parą), zaś teraz nadszedł odpowiedni moment na ujawnienie kolejnych rewelacji odnośnie pełnej wersji "dwójki" (a także pierwszych screenshotów, prezentujących całość w akcji).

Sequel Conquest: Frontier Wars w produkcji

ComCo, 14 maja 2004, 11:52

Podczas jednej z wielu rozmów z przedstawicielami branży elektroniczno-rozrywkowej na targach E3, Eric Peterson - szef studia Warthog Texas - ujawnił, iż w developingu znajduje się sequel popularnej, kosmicznej strategii czasu rzeczywistego, pt. Conquest: Frontier Wars (wydanej jeszcze w 2001 roku). Poniżej zebrałem garść potwierdzonych informacji w tej sprawie.

Cztery nowe gry z serii „gra bez pudła” wkrótce w sklepach

Solnica, 23 września 2002, 00:08

W tym tygodniu na półki sklepowe w naszym kraju powinny trafić kolejne cztery tytuły z serii „Gra bez pudła”, czyli wydane w przeźroczystych, praktycznych pudełkach DVD, z pełnowartościowymi instrukcjami i w niskiej cenie 34 PLN.

Recenzja: Conquest – Frontier Wars

Fajek, 3 kwietnia 2002, 10:28

Conquest: Frontier Wars to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, w której cała akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej. Wszystko zaczyna się w odległej przyszłości, gdy rasa Terran po latach intensywnych badań odkrywa tajniki międzygwiezdnych podróży. Jednak radość z tego odkrycia nie trwa długo, ponieważ po wysłaniu pierwszego okrętu w międzygwiezdną podróż łączność z nim zostaje zerwana, a na drodze staje wrogo nastawiona obca rasa.

Conquest: Wojny Pogranicza jedzie do sklepów

Solnica, 16 marca 2002, 00:22

Już wkrótce na ekranach naszych komputerów zagości Conquest: Wojny Pogranicza. Firma Play-It, polski dystrybutor gry, rozpoczęła wysyłkę tej ciekawie zapowiadającej się strategii do sklepów.

Conquest - Wojny Pogranicza, beta testy zakończone

Fajek, 24 stycznia 2002, 16:25

Fani gier strategicznych będą zachwyceni wiadomością, iż w połowie lutego ukaże się bardzo atrakcyjny RTS, jakim jest Conquest: Wojny Pogranicza. Co więcej dostępny będzie on w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej i cenie 69 zł.

Conquest: Frontier Wars w grudniu...

Michał Bobrowski, 24 listopada 2001, 09:54

Na 7 grudnia firma Play It wyznaczyła premierę gry Conquest: Frontier Wars. Jest to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, w której cała akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej. Zostanie ona wydana w pełnej, polskiej wersji językowej w korzystnej cenie 69 zł.

Conquest: Frontier Wars leci do sklepów

Łosiu, 16 sierpnia 2001, 07:43

Firma Ubi Soft poinformowała, że Conquest: Frontier Wars po długiej, krętej i pełnej nieoczekiwanych wybojów drodze rozpoczął swą podróż do zachodnich sklepów i już niedługo znajdzie się w sprzedaży detalicznej.

I kolejna oficjalna strona...

Michał Bobrowski, 5 lipca 2001, 09:13

Ubifsoft poinformował o ponownym otwarciu oficjalnej strony Conquest: Frontier Wars. Miłośnicy strategii kosmicznych znajdą tam wiele informacji i materiałów związanych z najnowszą pozycją stworzoną przez zespół z Digital Anvil.

Zapisy na beta testy Conquest: Frontier Wars

Łosiu, 20 czerwca 2001, 08:05

Dalsze losy dobrze zapowiadającej się gry Conquest: Frontier Wars jeszcze do niedawna stały pod dużym znakiem zapytania, jednak po wykupieniu przez Ubi Soft prawa do publikacji tego tytułu wszystko wróciło na dobą drogę, a najlepszym tego dowodem jest rozpoczęcie się zapisów na nadchodzące beta testy gry.

Ubi Soft wyda gry z Digital Anvil

Sznur, 15 maja 2001, 12:56

Digital Anvil nareszcie znalazł wydawcę dla swoich nowych gier. Po wycofaniu się firmy Microsoft z planów wydawniczych dotyczących Conquest: Frontier Wars i Loose Cannon, ich przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście prawa do publikacji obu tytułów kupił Ubi Soft, zostając ich światowym wydawcą.