Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Totally Games


Druga fala gier ze świata Gwiezdnych Wojen na GOG.com

Entelarmer, 21 stycznia 2015, 11:24

Sklep GOG.com rozszerzył swoją ofertę o sześć tytułów z uniwersum Gwiezdnych Wojen, w tym X-Wing vs TIE Fighter oraz Knights of the Old Republic II. Kolejna szóstka ma zostać udostępniona w najbliższym czasie, a „to dopiero początek”.

Imperium LucasArts kontratakuje!

Filip „fsm” Grabski, 10 sierpnia 2009, 19:10

Tytuł newsa z wykrzyknikiem może oznaczać tylko jedno – fani Gwiezdnych Wojen na całym świecie już zaraz będą absolutnie wniebowzięci. Wszak LucasArts na pewno przygotowuje z myślą o nich kolejną rewelacyjną grę na miarę legendarnego już TIE Fightera. Tak? Nie.

Europejski oddział Sega ujawnia daty premier gier na konsole przenośne

Jiker, 25 kwietnia 2007, 17:10

Europejski oddział firmy Sega ujawnił daty wydania kilku najnowszych gier przeznaczonych na konsole przenośne. Są wśród nich m.in. pierwsza odsłona serii Crazy Taxi zapowiedziana na PSP, oraz Sonic Rush Adventure na Nintendo DS.

Najbliższe lato przyniesie remake Alien Syndrome

eLKaeR, 12 grudnia 2006, 16:55

Żądni krwi kosmici musieli wyjątkowo przypaść do gustu ludziom z korporacji Sega. Bowiem pracownicy owej firmy nie tylko zapowiedzieli wydanie nowych gier na kanwie filmów z serii Obcy, ale także ogłosili, że przygotowują odświeżoną wersję klasycznej strzelaniny pt. Alien Syndrome. Rzecz jasna pozycja ta również związana jest z niebezpiecznymi przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji.

Historia gier komputerowych Star Wars

Kull, 17 grudnia 2004, 11:39

Świat Gwiezdnych Wojen to wciąż jeden z najpopularniejszych tematów na gry komputerowe. Ledwo ochłonęliśmy po premierze SW: Battlefront, a na horyzoncie widać już m.in. LEGO Star Wars i KOTOR 2, chodzą też słuchy o RTSie w Gwiezdnych realiach. Warto więc zatrzymać się choć na chwilę w tej gonitwie za nowościami i przypomnieć sobie w szczegółach historię gier opatrzonych znakiem Star Wars.

Statki kosmiczne ze świata Star Wars w grze Secret Weapons Over Normandy

eLKaeR, 26 listopada 2003, 09:32

Zdążył minąć już tydzień od momentu oficjalnej zachodniej premiery (polski debiut nastąpi prawdopodobnie 10 grudnia 2003) wirtualnego symulatora lotniczego, zatytułowanego Secret Weapons Over Normandy i stanowiącego rozwinięcie idei klasycznej gry z 1991 roku o nazwie Secret Weapons of the Luftwaffe. Nowy program przygotowały połączone sztaby firm Totally Games i LucasArts, które wcześniej współpracowały m.in. w trakcie tworzenia rozmaitych aplikacji na bazie ekstremalnie popularnego fantastycznonaukowego uniwersum Star Wars. Chociaż omawiany produkt nawiązuje do historii XX wieku, to także znalazły się w nim pewne motywy rodem z rzeczonych Gwiezdnych Wojen.

Secret Weapons Over Normandy ozłocone

Elrond, 8 listopada 2003, 15:31

Wprost z kwatery głównej LucasArts dotarła do nas wiadomość, z której wynika, że Secret Weapons Over Normandy weszła w złota fazę, a już 18 listopada pojawi się na półkach sklepowych w wersjach dla PC, Xbox oraz PS2.

Kolejne gry korporacji Vivendi Universal Games będą posiadać tę samą bazę technologiczną, co The Elder Scrolls III: Morrowind

eLKaeR, 3 sierpnia 2003, 11:55

Dzięki umowie, podpisanej właśnie przez firmy NDL i Vivendi Universal Games, w przyszłych programach elektroniczno-rozrywkowych (docelowe systemy: PC, PlayStation 2, Xbox i GameCube) tej drugiej instytucji zostanie wykorzystany zaawansowany engine o nazwie Gamebryo.

Star Trek: Bridge Commander „Gold”

Łosiu, 14 lutego 2002, 09:25

Firma Activision poinformowała, że najnowsza produkcja zespołu Totally Games - Star Trek: Bridge Commander – została ukończona i niedługo trafi do zachodnich sklepów.

Star Trek: Bridge Commander w beta testach

Sznur, 20 grudnia 2001, 13:23

Firma Totally Games poinformowała, że ich najnowsza produkcja ze świata Star Trek weszła w fazę beta testów. Mowa o taktycznym symulatorze kosmicznym ST: Bridge Commander, którego pełnej wersji możemy oczekiwać w marcu 2002.

Lucas Classic Line wkrótce w sklepach

Solnica, 14 czerwca 2001, 15:27

W przyszły wtorek do sprzedaży trafi aż sześć gier z serii LUCAS CLASSIC LINE. Będą to 2 przygodówki: The Curse of Monkey Island i Grim Fandango oraz 4 gry z serii Star Wars: Rogue Squadron, Jedi Knight Mysteries of the Sith, X-Wing Alliance i X-Wing Collectors Series.

Lucas Classic Line już w czerwcu.

Michał Bobrowski, 8 maja 2001, 13:08

Firma Licomp Empik Multimedia, polski dystrybutor serii Lucas Classic Line poinformował, że cena gier, które zostaną w niej wydane została ustalona na poziomie 79 PLN. Sprzedaż tych gier powinna rozpocząć się już w czerwcu.