Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Star Trek: Bridge Commander (PC)
OkładkaStar Trek: Bridge Commander (PC)

Star Trek: Bridge Commander PC

Star Trek: Bridge Commander to symulator kosmiczny w uniwersum popularnego serialu science-fiction Star Trek: The Next Generation. Gracz ma okazję wcielić się w dowódcę federacyjnego statku kosmicznego, który musi rozwikłać zagadkę tajemniczej erupcji jednej z gwiazd.

Symulacje | science fiction | kosmiczne | Star Trek

Star Trek: Bridge Commander Premiera PC

26lutego2002

producent: Totally Games wydawca: Activision Blizzard Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Star Trek: Bridge Commander

Homeworld

Star Wars: Galactic Battlegrounds

Star Trek: Armada II

Podobnie jak inne symulatory z serii Star Trek, gra umożliwia kierowanie statkiem floty galaktycznej i jego załogą. Fabuła gry rozpoczyna się erupcją pobliskiej gwiazdy, która niszczy statek, zabijając kapitana i siejąc pogrom wśród kolonistów zamieszkujących pobliskie planety. Od tego momentu musimy kierować statkiem i z pomocą pozostałej części załogi rozwiązać kosmiczną tajemnicę, aby zapobiec takim katastrofom w przyszłości.

W czasie misji napotkamy wrogie statki Cardassian, zawiążemy przymierze z Klingonami, przeprowadzimy śledztwo u nieprzewidywalnych Romulan, oraz odkryjemy spisek w samym środku Federacji. Do wykonania jest ponad 30 różnych misji o wzrastającym poziomie trudności, w których znajdziemy wszystkie podstawowe elementy ze świata Star Trek – obronę, walkę, dyplomację, eksplorację, misje ratunkowe czy odkrycia naukowe. Po raz pierwszy możemy dowodzić statkami zarówno klasy Galaxy jaki i Sovereign, takimi jak U.S.S. Enterprise-D i U.S.S Enterprise-E.

Z miejsca dowódcy możemy rozmawiać z załogą, otrzymywać raporty, a nawet zażądać bezpośredniej kontroli nad mostkiem. Każdy z członków załogi ma własną osobowość, która rzutuje na postępowanie w różnych sytuacjach. Dwa poziomy dowodzenia umożliwiają zarówno symulację zręcznościową, jak i walkę taktyczną.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 124 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Star Trek: Bridge Commander: Odpowiednia dla każdego wieku.

Star Trek: Bridge Commander Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 450MHz
  • 64MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D