Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Rage Software

Firma producent wydawca


Wydane gry

Wiadomości dotyczące Rage Software


Rocky Balboa wyjdzie na ring w 2007 roku
Rocky Balboa wyjdzie na ring w 2007 roku

eLKaeR, 14 grudnia 2006, 11:11

Widzieliśmy już kilka gier konsolowych, nawiązujących do głośnych filmowych przygód boksera imieniem Rocky Balboa – jednej z dwóch najsłynniejszych (obok Johna Rambo) kreacji aktorskich Sylvestra Stallone'a. Teraz korporacja Ubisoft Entertainment szykuje kolejny elektroniczno-rozrywkowy produkt, związany ze wspomnianym pięściarzem. Zbliża się bowiem premiera filmu pt. Rocky Balboa.

Inwazja dem od Rage

Krystian Smoszna, 16 lutego 2004, 10:03

Serwis Gamers Hell postanowił powrócić do niedzielnej tradycji serwowania dem wybranej firmy i w dniu wczorajszym uraczył nas zestawem programów brytyjskiego studia Rage. Znalazło się w nim siedem gier, poczynając od Incoming, na Offroad kończąc.

Nowy, gunmetalowy benchmark
Nowy, gunmetalowy benchmark

Kokosz, 13 czerwca 2003, 18:47

Brytyjski developer Yeti Studios wydał swojego własnego benchmarka, którego głównym celem jest wyciśnięcie z DirectX9 maksimym jego możliwości. Benchmark funkcjonuje na silniku gry akcji Gun Metal, którą firma wydała jakiś czas temu na Xboxa (wersja pecetowa ma wejść na rynek podczas tegorocznych wakacji). Benchmarka poniekąd demonstrującego Gun Metal można ściągnąć ze strony producenta (waży 50mb). Na tej samej stronie można również znaleźć informacje na temat sequela Gun Metal, który w wersjach PC i Xbox ma ukazać się pod koniec tego roku.

Kwietniowy numer Playa w kioskach

Solnica, 27 marca 2003, 14:25

Dzisiaj do kiosków i punktów z prasą na terenie naszego kraju trafił kwietniowy numer magazynu PLAY. Na dołączonych doń dwóch płytach CD zamieszczono m.in. pełne wersje gier The Sting!, Eurofighter Typhoon oraz Halcyon Sun a wewnątrz magazynu jak zwykle wiele ciekawych recenzji, zapowiedzi i innych materiałów.

zDOOMiewający CDA w sprzedaży od czwartku

Sznur, 3 grudnia 2002, 18:40

5 grudnia do sprzedaży trafi specjalny numer miesięcznika CD-Action, z trzema płytami CD na pokładzie. Wydanie będzie rzeczywiście nadzwyczajne, gdyż CDA zabawiło się w dystrybutora i wydało dwa premierowe w kraju tytuły: KOHAN: Battles of Ahriman/Ahriman's Gift i Incoming Forces. Oprócz tego w środku świąteczny prezent w postaci portfela na 10 CD.

Kolejny numer pecetowego PLAYA z dwoma pełnymi wersjami gier w kioskach

Sznur, 24 października 2002, 13:03

Od 24 października w sprzedaży jest nowy numer PLAYA. Po raz kolejny dołączamy do niego dwie pełne wersje świetnych gier. Wyścigi samochodów terenowych firmy Rage pod wymownym tytułem Offroad powinny spodobać się wszystkim fanom mocnej jazdy po bezdrożach, natomiast Oil Tycoon to gra ekonomiczna, w której dążymy do pozycji magnata naftowego.

"Play" 10/2002 już w kioskach

Sznur, 26 września 2002, 18:05

Dzisiaj do kiosków trafił kolejny numer nowego, pecetowego PLAYA z dwoma pełnymi wersjami gier. Zręczne połączenie elementów strategii i akcji zaowocowało godnym następcą Battlezone w postaci Hostile Waters: Antaeus Rising, a komplet uzupełnia w pełni spolszczona wersja strategicznej gry o przygodach dzielnego Erica pod tytułem End of Twilight: Zaginiona Tarcza Wikinga.

Incoming Forces - prace ukończone

Sznur, 17 września 2002, 13:20

Po wielu perypetiach związanych ze zmianą wydawcy, najnowsza gra Rage Software w wersji amerykańskiej - Incoming Forces - jest gotowa do tłoczenia. Współwydawcami gry zostały w końcu firmy Groove Games i Hip Interactive, które zamierzają wypuścić ją na rynek 23 września w cenie 19,99 USD.

Recenzja: Mobile Forces

Fajek, 5 września 2002, 10:55

Mobile Forces to kolejna gra akcji wykorzystująca osławiony engine Unreal’a. Jest to taktyczny shooter wojenny, w którym gracze mogą siać zniszczenie nie tylko za pomocą broni ręcznej lecz również wykorzystując całą gamę uzbrojonych po zęby pojazdów.

Mobile Forces - premiera

Fajek, 9 sierpnia 2002, 10:57

Dziś w naszym kraju premiera MOBILE FORCES - niesamowitej, samochodowej strzelanki pierwszoosobowej studia RAGE.

Incoming Forces ma nowego wydawcę

Robal, 9 sierpnia 2002, 10:25

Firma Groove Games poinformowała, że została pełnoprawnym wydawcą gry Incoming Forces. Przypominam, że Incoming Forces to kontynuacja dawnego hitu – Incomming. Jej producentem jest grupa Rage Software.

Recenzja: Eurofighter Typhoon

Fajek, 23 lipca 2002, 11:21

Eurofighter Typhoon to najnowszy symulator lotu twórców doskonałego EF2000 i TFX. W grze możemy pilotować w pełni interaktywne wersje prototypowego myśliwca Eurofighter, wykonując wiele złożonych misji bojowych. Eurofigther Typhoon to jedna z najpotężniejszych maszyn na świecie.

Eurofighter Typhoon ląduje na sklepowych półkach

Fajek, 7 czerwca 2002, 13:34

Na sklepowe półki trafił właśnie jeden z symulatorów lotniczych - Eurofighter Typhoon - najnowszy symulator lotu twórców doskonałego EF2000 i TFX.

Mobile Forces - GOLD

Łosiu, 13 maja 2002, 09:04

Firma Rage Software poinformowała, że jej najnowsza produkcja Mobile Forces (której najnowsze demo sprzed kilku dni znajduje się w naszym dziale Pliki) oparta na osławionym silniku Unreal’a została ukończona (status GOLD) i pojawi się w europejskich sklepach pod koniec maja.

Recenzja Hostile Waters: Antaeus Rising

Fajek, 20 marca 2002, 10:29

Hostile Waters: Antaeus Rising to strategiczna gra akcji 3D, której akcja przenosi nas w rok 2032. Na Ziemi panuje ogólnoświatowy pokój, a wszystkie narody współpracują ze sobą, pragnąc stać się cywilizacją globalną. Z takim stanem rzeczy nie mogą pogodzić się byli prominenci i wojskowi, którzy pragnąc odzyskać władzę i wpływy, organizują tajną armię na wyspach Pacyfiku. Ich celem jest destabilizacja sytuacji politycznej i powrót do starego stylu życia. Sprzyja im ogólnoświatowe rozbrojenie i brak jakichkolwiek lokalnych konfliktów.