Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Mobile Forces (PC)
OkładkaMobile Forces (PC)

Mobile Forces PC

Mobile Forces to kolejna gra akcji wykorzystująca osławiony engine Unreal’a. Jest to taktyczny shooter wojenny, w którym gracze mogą siać zniszczenie nie tylko za pomocą broni ręcznej lecz również wykorzystując całą gamę uzbrojonych po zęby pojazdów.

Akcji

Mobile Forces Premiera PC

3czerwca2002

pudełko PL

9sierpnia2002

producent: Rage Software wydawca: Rage Software wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Mobile Forces to kolejna gra akcji wykorzystująca osławiony engine Unreal’a. Jest to taktyczny shooter wojenny, w którym gracze mogą siać zniszczenie nie tylko za pomocą broni ręcznej lecz również wykorzystując całą gamę uzbrojonych po zęby pojazdów. Akcja Mobile Forces toczy się w jedenastu odmiennych lokacjach, począwszy od doków i obozu szkoleniowego, a skończywszy na bazie ukrytej wśród niedostępnych lodów. Do wyboru mamy osiem różnych trybów gry, takich jak Safe Cracker, gdzie musimy zakraść się do wrogiej bazy, otworzyć sejf i ukraść sztabki złota; czy inny polegający na doścignięciu pojazdu, którym ucieka zdrajca i wyeliminowaniu go. W ręce naszego bohatera oddano dziewięć rodzajów broni ręcznej, każda z dwoma mechanizmami strzelania (np. strzelba może strzelać pojedynczymi nabojami lub z obydwóch rur naraz, a karabin maszynowy długą lub krótką serią). Materiały wybuchowe, jak laserowe miny, można do wyboru rzucać lub przyczepiać w strategicznych miejscach do ścian, drzwi i pojazdów.

Istotna jest waga naszej postaci powodująca, że im więcej nosimy broni tym wolniej się poruszamy. Wprowadzony jest system klas postaci, lecz w przeciwieństwie do Counter-Strike, można je zmieniać w trakcie gry nie czekając na śmierć. Pojazdy w Mobile Forces są dziełem tego samego człowieka, który stworzył samochody występujące w Grand Theft Auto 3 i Wild Metal Country, dzięki czemu charakteryzują się doskonale oddaną sylwetką i modelem jazdy. Nie są to „pudełka” które jeżdżą lecz pojazdy wyposażone w zawieszenie, silniki, hamulce itd., co powoduje, że zniszczenie konkretnego elementu wpływa na jego sprawność. Gra pozwala na rozgrywkę w trybie single player oraz multiplayer, gdzie gracze mogą zmagać się między sobą w kilku trybach gry, między innymi Death Match oraz Capture the Flag.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 8,8 / 10 na podstawie 451 głosów czytelników.

Mobile Forces cena w dniu premiery: 99 PLN

Wymagania wiekowe Mobile Forces: 12+

Mobile Forces Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D