Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka eRacer (PC)

eRacer PC

Wyścigi samochodów GT przeznaczone zarówno do rozgrywki single jak i multiplayer w Internecie na wielu realistycznych trasach, umożliwiające udział w mistrzostwach świata wraz ze szczegółowym rankingiem graczy.

Wyścigi | samochodowe

PC Windows
Okładka eRacer (PC)

producent: Rage Software

wydawca: Rage Software

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25kwietnia2001

22listopada2001

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

eRacer to wyścigi samochodowe zespołu Rage Software stworzone przy użyciu najnowszej technologii 3D. Zaowocowało to realistycznymi trasami i modelami pojazdów, jak również dokładnie oddanym modelem jazdy. W trybie dla jednego gracza możemy sprawdzić swe umiejętności prowadząc wiele pojazdów, ze specjalnie przystosowanymi do wyścigów silnikami i wzmocnionym zawieszeniem.

Ograniczoną liczbę tras i pojazdów można powiększyć, pobierając je z Internetu. Rozgrywka sieciowa umożliwia rywalizację wielu graczy jednocześnie na tych samych trasach. Można przyłączyć się do drużyny i uczestniczyć w serii rajdów zaliczanych do klasyfikacji mistrzostw świata lub brać udział w pojedynczych wyścigach. Dostępna jest rozbudowana klasyfikacja uczestników, pokazująca m.in.: miejsce w rankingu, najlepszy czas okrążenia i inne statystyki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 398 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Wymagania wiekowe eRacer

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe eRacer

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Inwazja dem od Rage

wiadomość16 lutego 2004

Serwis Gamers Hell postanowił powrócić do niedzielnej tradycji serwowania dem wybranej firmy i w dniu wczorajszym uraczył nas zestawem programów brytyjskiego studia Rage. Znalazło się w nim siedem gier, poczynając od Incoming, na Offroad kończąc.

Premiera eRacer jeszcze w tym tygodniu

wiadomość11 grudnia 2001

Jak informuje polski dystrybutor IM Group, jeszcze w tym tygodniu do sprzedaży trafi nowa gra wyścigowa eRacer. Gra wyprodukowana przez zespół Rage Software powstała przede wszystkim z myślą o rozgrywce wieloosobowej przez Internet (o czym świadczy litera „e” w nazwie gry).

Nowe tytuły z IM Group

wiadomość4 czerwca 2001

Już niebawem na półki sklepowe trafią kolejne nowe tytuły wydawane przez IM Group. Będą to tworzone przez zespół Rage gry: Eurofighter Typhoon – współczesny symulator lotu, eRacer – wyścigi samochodowe po torach, Hostile Waters - strategia 3D oraz Offroad – wyścigi po bezdrożach samochodami 4x4.