Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najpopularniejsze gry wyprodukowane przez Re-Logic

Terraria

Terraria

Terraria: Otherworld

Terraria: Otherworld

Pixel Piracy

Pixel Piracy

Pixel Privateers

Pixel Privateers

Wydawcy gier Re-Logic

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Re-Logic:


505 Games

Wiadomości dotyczące Re-Logic


Świętuj 10 urodziny Terrarii w świecie z wyjątkowymi kolorami

hexx0, 18 maja 2021, 19:53

Z okazji dziesiątych urodzin gry Terraria jej twórcy, studio Re-Logic, wypuścili aktualizację 1.4.2.3, która wprowadziła specjalne ziarno świata oraz garść poprawek.

Terraria w końcu ze wsparciem Warsztatu Steam w patchu 1.4.2

Entelarmer, 29 marca 2021, 17:56

Studio Re-Logic dodało dawno obiecane wsparcie funkcji Steam Workshop dla gry Terraria na PC. Od teraz gracze mogą pobierać pakiety tekstur, dźwięku etc. z platformy firmy Valve lub z poziomu gry.

Terraria przekracza kolejną barierę; sprzedało się już 35 milionów kopii

Przemysław Dygas, 22 marca 2021, 11:29

Pomimo zakończenia rozwoju gry Terraria nadal świetnie się sprzedaje. Teraz przekroczyła barierę 35 milionów kopii.

Twórcy Terrarii wznawiają współpracę z Google po wielkiej awanturze

Ness, 27 lutego 2021, 10:53

Niecałe trzy tygodnie temu twórca gry Terraria ogłosił zakończenie współpracy z Google, ponieważ stracił dostęp do wszystkich swoich kont. Wczoraj sytuacja została rozwiązana i popularny sandbox ostatecznie ukaże się na Stadii.

Terraria nie trafi na Stadię, Google zablokowało konta dewelopera

Ness, 8 lutego 2021, 16:40

Andrew Spinks, twórca gry Terraria, trzy tygodnie temu stracił dostęp do wszystkich swoich kont Google. Dzisiaj ogłosił, że zrywa wszelką współpracę z firmą.

Terraria doczeka się wsparcia dla Steam Workshop

Frozen, 28 listopada 2020, 10:21

Studio Re-Logic poinformowało, że pecetowa wersja gry Terraria zostanie wkrótce uzupełniona o wsparcie dla usługi Steam Workshop.

Ostatni patch do Terraria. Nowy bohater niezależny i osiągnięcia

Aquma, 13 października 2020, 08:31

Gra Terraria – roguelike autorstwa studia Re-Logic – otrzyma dziś ostatnią aktualizację z nową zawartością. Patch obejmuje m.in. kolejnego bohatera niezależnego.

Terraria: Journey's End - ostatni patch przyciągnął tłumy graczy

Czaruś, 17 maja 2020, 08:45

W sobotę (16.05) wyszła Terraria: Journey’s End – ostatni patch do ciepło przyjętej gry sandboxowej od studia Re-Logic. Spowodowało to wielkie zainteresowanie tytułem, który od wczoraj plasuje się w okolicach 3 miejsca wśród najpopularniejszych produkcji na platformie Steam.

Terraria z 30 mln sprzedanych kopii, wersje mobilne przebiły konsole

Czaruś, 1 kwietnia 2020, 08:49

Terraria sprzedała się w 30 mln egzemplarzy, a licznik wciąż tyka. Sandbox od studia Re-logic odniósł spory sukces. Z tej okazji deweloperzy postanowili objąć tytuł promocją.

Koniec Terraria Otherworld

Entelarmer, 13 kwietnia 2018, 20:35

Firma Re-Logic poinformowała o anulowaniu prac nad Terraria: Otherworld. Wydawca postanowił zakończyć historię gry po trzech latach produkcji w związku z wciąż niezadowalającym stanem projektu.

Wieści ze świata (Ubisoft, 2Dark / Denuvo, Terraria, Strażnicy Galaktyki vol. 2) 20/4/2017

Draug, 20 kwietnia 2017, 17:26

Dziś piszemy o dwóch nowych studiach Ubisoftu (w Berlinie i Bordeaux), usunięciu zabezpieczenia Denuvo z gry 2Dark, patchu 1.3.5 do gry Terraria w wersji PC oraz o ścieżce dźwiękowej filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Terraria: Otherworld ma nowego dewelopera

Góral, 6 kwietnia 2017, 09:41

Zapowiedziana ponad dwa lata temu Terraria: Otherworld nie ma dobrej passy. W zeszłym roku poinformowano, że projekt przejdzie spore zmiany, a dziś dowiedzieliśmy się, że ekipa Engine Software nie poradziła sobie z wyzwaniem i zostanie zastąpiona przez Pipeworks Studio.

Terraria - sprzedano ponad 20 milionów egzemplarzy

Góral, 18 lutego 2017, 09:17

Terraria, często określana mianem "dwuwymiarowego Minecrafta", okazała się ogromnym hitem. Do dziś sprzedano ponad 20 milionów egzemplarzy produkcji, z czego aż 8,5 miliona na PC-tach w ciągu 18 miesięcy od momentu premiery wersji 1.3.

Terraria: Otherworld zostanie mocno przerobiona i ulepszona

Adrian Werner, 30 lipca 2016, 10:21

Studio Re-Logic przerwało trwające od dłuższego czasu milczenie w sprawie projektu Terraria: Otherworld. Okazuje się, że twórcy nie byli zadowoleni z postępów w pracach i dlatego postanowili gruntownie przebudować wiele aspektów gry, co powinno poskutkować znacznie lepszą jakością jej ostatecznej wersji.

Zapowiedziano Pixel Privateers - taktyczne RPG od autorów gier Pixel Piracy i Terraria

Adrian Werner, 27 stycznia 2016, 10:59

Autorzy Pixel Piracy, czyli pracownicy studia Quadro Delta, zapowiedzieli projekt Pixel Privateers, czyli utrzymane w klimatach science-fiction taktyczne RPG. W pracach pomaga znany z gry Terraria zespół Re-Logic.