Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Altar Interactive

Firma producent

WWW: http://www.altarinteractive.com

Adres: Sedlakova 7 602 00 Brno Czech Republic


Wydawcy gier Altar Interactive

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Altar Interactive:


1C Entertainment

IDEA games

Virgin Interactive

Wiadomości dotyczące Altar Interactive


Original War - kultowy RTS z nową aktualizacją

AlexB, 14 lipca 2020, 14:15

Original War, czyli kultowa w niektórych kręgach strategia czasu rzeczywistego od studia Altar Games, otrzymała nową aktualizację, oznaczoną numerem 3.0.8.246. Zawiera ona szereg poprawek oraz ulepszeń, mających zapewnić między innymi lepsze działanie na nowszych sprzętach. Tytuł można obecnie zakupić z wysokim rabatem na platformie GOG.com.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki wzbogacona o 8 tytułów

Hed, 16 kwietnia 2010, 09:00

Firma Cenega Poland ujawniła wszystkie nowe tytuły, które dzisiaj trafią do sprzedaży w ramach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wśród produkcji pojawią się takie hity jak: Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific, Resident Evil 4, Far Cry, Tomb Raider: Anniversary, czy chociażby pakiet Splinter Cell Kolekcja. Każdą z gier będzie można kupić za sugerowaną cenę 29,99 złotych.

UFO: Trilogy już niebawem na rynku

Vercetti, 11 lipca 2007, 14:15

1C Publishing EU postanowiła odświeżyć nieco pamięć o strategicznej serii UFO, wydając w Wielkiej Brytanii pakiet, złożony z trzech reprezentujących ową sagę gier. Zestaw zatytułowany po prostu UFO: Trilogy pozwoli odbiorcom na ponowne sprawdzenie tego, co mają do zaoferowania takie projekty, jak: Aftermath, Aftershock oraz Afterlight.

Poradnik: UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa

Redakcja GRYOnline.pl, 10 maja 2007, 19:11

Witam wszystkich w poradniku poświęconym grze Ufo: Bitwa o Marsa (Afterlight). BoM to najnowszy tytuł ze stajni Altara, który zamyka trylogię gier o walkach z Obcymi. Tytuł ten jest w wielu elementach bardzo podobny do poprzednich części. Z tego też powodu poradnik ten dedykuję osobom, które dopiero zaczynają przygodę z serią i nie mają pomysłu jak tę grę „ugryźć”.

UFO: Afterlight debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 9 lutego 2007, 09:54

Już dziś mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mogli zagrać w pełną wersję najnowszej odsłony legendarnego cyklu UFO, zatytułowanej Afterlight. Program zadebiutował na Wyspach dzięki staraniom firmy Ascaron Entertainment.

UFO: Afterlight - rozgrywka zbalansowana, błędy usunięte

Krystian Smoszna, 2 listopada 2006, 08:17

Przedstawiciel czeskiego studia Altar Games zdradził na łamach internetowego forum poświęconego serii UFO, że podstawowe prace nad najnowszą odsłoną legendarnego cyklu, która nosi tytuł Afterlight, zostały już zakończone.

Znamy datę premiery gry UFO: Afterlight

Metatron, 26 października 2006, 10:06

Firma Ascaron Entertainment ogłosiła datę premiery najnowszej części cyklu UFO, tym razem opatrzonej podtytułem Afterlight. Gra ukaże się w Europie dwudziestego trzeciego lutego. W Polsce premiera planowana jest nieco później, bo w marcu. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmie się firma Cenega.

Pierwsze screenshoty z UFO: Afterlight

Krystian Smoszna, 31 lipca 2006, 08:10

W ostatnich miesiącach firma Altar Interactive opublikowała sporo obrazków z najnowszego odcinka cyklu UFO, zatytułowanego Afterlight. Były to jednak grafiki niewiele mówiące na temat tego, jak program będzie się ostatecznie prezentować w akcji. Dziś możemy przyjrzeć się pierwszym, oficjalnym screenshotom, które pojawiły się na oficjalnej stronie gry.

Kolejne gry dostępne w systemie elektronicznej dystrybucji

Krooliq, 12 lipca 2006, 11:29

Firma Paradox Interactive poinformowała, że katalog gier dostępnych w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate właśnie powiększył się o kolejne trzy tytuły: UFO: Aftershock, UFO: Aftermath oraz Korea: Forgotten Conflict.

Cenega wydawcą UFO: Afterlight

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 09:09

Niespodzianki nie ma. Kolejną grę ze znanego cyklu UFO wyda na rynku Cenega. Przedstawiciele firmy opublikowali wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformowali o podpisaniu stosownego porozumienia w tej sprawie ze studiem Altar Games.

Poradnik: UFO: Decydujące Starcie

Redakcja GRYOnline.pl, 9 stycznia 2006, 19:52

Poradnik do UFO: Decydujące Starcie wskazuje jak optymalnie rozwijać sieć baz, jak szybko dojść do wysokiego poziomu technologicznego, wreszcie jak skutecznie zarządzać surowcami. No i oczywiście – jak dobrnąć do samego końca gry.

Konkurs dla utalentowanych fanów cyklu UFO

Krystian Smoszna, 20 grudnia 2005, 08:00

Fani gier z serii UFO mają okazję wykazać się w specjalnym konkursie, zorganizowanym przez serwis Strategy Core oraz firmy Altar i Cenega. Zabawa związana jest głównie z najnowszą odsłoną cyklu, zatytułowaną UFO: Aftershock, która w Polsce zadebiutowała w ubiegłym miesiącu.

Zapowiedziano kolejną odsłonę cyklu UFO

Krystian Smoszna, 14 grudnia 2005, 11:11

Członkowie studia Altar Games nie zamierzają przedłużać urlopu po ukończeniu gry UFO: Aftershock. Program zadebiutował na rynku niespełna dwa miesiące temu (w Polsce 18 listopada), a już dziś dowiadujemy się, że rozpoczęto prace nad kolejną odsłoną opowieści o zmaganiach ludzi z obcymi.

UFO: Aftershock do kupienia w Europie Zachodniej, niedługo polska premiera

ComCo, 25 października 2005, 09:54

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowego cyklu strategii UFO, nosząca podtytuł Aftershock (pol. Decydujące Starcie), zadebiutowała na europejskim rynku. Program mogą już kupić gracze z Wielkiej Brytanii oraz Niemiec, za jakiś czas gra trafi również do naszego kraju.

Złote UFO: Aftershock

Elrond, 3 października 2005, 15:53

Firma Altar Interactive poinformowała, iż UFO: Aftershock, najnowszy członek doskonałej niegdyś rodziny strategii, właśnie uzyskała złoty status, co oznacza, iż niedługo uda się do tłoczni. A czas ku temu najwyższy, bowiem jej premierę zaplanowano na 21 października tego roku. Polskim graczom zabawę w kontynuację UFO: Aftermath zapewni firma Cenega.