Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Atomic Games


Six Days in Fallujah wzbudza emocje; twórcy chcą uniknąć niepotrzebnych kontrowersji

DM, 16 lutego 2021, 13:10

Gra o wojnie w Iraku Six Days in Fallujah ponownie budzi emocje. Nowy wydawca w wywiadzie potwierdził, że w grze nie znajdą się żadne kontrowersyjne tematy.

Six Days in Fallujah - kontrowersyjna gra o wojnie w Iraku wróci po 11 latach od zawieszenia prac

Karol Laska , 11 lutego 2021, 18:23

Ambitny projekt pod tytułem Six Days in Fallujah został wskrzeszony po 11 latach. Gra o początkach wojny w Iraku otrzymała swój filmowy zwiastun.

Strzelanina Breach dostępna do ściągnięcia

Sarge, 27 stycznia 2011, 12:15

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, wczoraj miała miejsce premiera sieciowej strzelaniny Breach, z której ukończeniem twórcy ze studia Atomic Games mieli swego czasu pewne problemy. Po przesunięciu premiery o kilka miesięcy możemy wreszcie sprawdzić, na ile wszystkie obietnice dewelopera znajdują swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Breach w złocie, premiera w tym miesiącu

Sarge, 15 stycznia 2011, 12:35

Studio Atomic Games mające pewne problemy z ukończeniem na czas sieciowej strzelaniny Breach, najwyraźniej uporało się z wszelkimi przeciwnościami. W tej chwili nic już nie powinno zagrozić premierze nowego dzieła autorów kontrowersyjnego Six Days in Fallujah.

Twórcy kontrowersyjnego Six Days In Fallujah opóźniają swoją kolejną grę

Sarge, 17 lipca 2010, 10:10

Studio Atomic Games przesunęło datę wydania swojej nowej strzelaniny sieciowej Breach. Według pierwotnych planów miała ona ukazać się latem, ale to się już nie uda i ostatecznie stanie się ona dostępna dopiero w przyszłym roku.

Six Days in Fallujah jednak nie ukończony

Hed, 1 kwietnia 2010, 09:54

Peter Tamte, prezes studia Atomic Games, powiedział serwisowi Joystiq, że gra Six Days in Fallujah nie została ukończona, wbrew doniesieniom sprzed niecałego miesiąca, które okazały się po prostu błędną interpretacją faktów (informację podał serwis IGN). Twórcy muszą popracować nad sztuczną inteligencją i grafiką oraz, co chyba najtrudniejsze, znaleźć wydawcę.

Breach również na PC

Jiker, 28 marca 2010, 10:37

Studio Atomic Games sprecyzowało liczbę platform, na których zostanie wydana sieciowa gra akcji Breach, którą przybliżyliśmy Wam w ostatni piątek. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że możliwość przetestowania systemu zaawansowanej destrukcji otoczenia otrzymają również użytkownicy pecetów.

Pierwsze szczegóły o Breach - nowej grze twórców Six Days in Fallujah

Jiker, 26 marca 2010, 14:05

Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat gry Breach – nowej produkcji studia Atomic Games, twórców wzbudzającej kontrowersje pozycji o tytule Six Days in Fallujah, która ciągle czeka na wydanie. Ujawniono je w trakcie bostońskiej imprezy PAX East.

Twórcy Six Days in Fallujah pracują nad nową strzelanką

Hed, 23 marca 2010, 07:27

Studio Atomic Games, odpowiedzialne za „kontrowersyjną” i wciąż niewydaną produkcję Six Days in Fallujah, zapowiedziało zupełnie nowy projekt, czyli sieciową strzelankę Breach, która ma trafić na pecety i konsole. To na pewno niemałe zaskoczenie, bo do tej pory nie byliśmy pewni, czy deweloper, mający spore problemy w ostatnich miesiącach, w ogóle funkcjonuje.

Six Days in Fallujah gotowa i czeka na odważnego wydawcę?

Olek, 3 marca 2010, 11:06

Mimo problemów finansowych i braku potwierdzonego wydawcy twórcy strzelaniny z gatunku TPP Six Days in Fallujah ukończyli prace nad swoim kontrowersyjnym projektem. Serwisowi IGN udało się dotrzeć do wiarygodnego źródła w Atomic Games, które twierdzi, że gra o wojnie w Iraku jest gotowa do wydania.

Six Days in Fallujah coraz bardziej zagrożone

Maciej Śliwiński, 7 sierpnia 2009, 08:26

Wszystko wskazuje na to, że ambitny projekt studia Atomic Games – gra oparta na wojnie w Iraku – Six Days in Fallujah, ma coraz mniejsze szanse, by ujrzeć światło dzienne.

Prezes Atomic Games w sprawie kontrowersji wokół Six Days In Fallujah

Hed, 3 maja 2009, 14:19

O kontrowersjach wokół Six Days In Fallujah słyszeliśmy już kilkukrotnie. Jakiś czas temu firma Konami zrezygnowała z wydawania gry. Taką decyzję podjęto wobec protestów, co do jej treści. Produkcja miałaby ukazywać wojnę w Iraku w rzetelny sposób, podejmując także drażliwe kwestie. Prezes studia zajmującego się tytułem wypowiedział się w tej kwestii, pytając o kondycję gier, jako środka przekazu.

Twórcy Six Days in Fallujah zaskoczeni decyzją Konami

Hed, 29 kwietnia 2009, 10:49

Pracownicy studia Atomic Games byli mocno zaskoczeni decyzją Konami o wycofaniu się z ich najnowszego projektu, czyli strzelanki Six Days in Fallujah, w której mieliśmy poznać mroczne strony wojny w Iraku. Komentarz twórców uzyskał jeden z zagranicznych serwisów. Nagła zmiana polityki wydawcy była dla nich zupełną niespodzianką, bo prace nad tą ciekawą produkcją szły bardzo dobrze.

Konami rezygnuje z kontrowersyjnej gry Six Days In Fallujah

Filip „fsm” Grabski, 27 kwietnia 2009, 12:33

Na początku kwietnia Konami zapowiedziało, że zamierza wydać grę wojenną bazującą na konflikcie w Iraku. Projekt zatytułowany Six Days In Fallujah od razu wywołał wielkie kontrowersje, które bezpośrednio przyczyniły się do decyzji o porzuceniu powstającej gry.

Wielkie kontrowersje wokół Six Days in Fallujah

Maciej Śliwiński, 11 kwietnia 2009, 09:55

Zapowiedziane zaledwie kilka dni temu przez Konami Six Days in Fallujah budzi spore kontrowersje. Produkcję oprotestowały zarówno organizacje antywojenne, rodziny zabitych w Iraku żołnierzy, a nawet przedstawiciele brytyjskiej armii.