Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS2PSP
Okładka International Cricket Captain III (PC)

International Cricket Captain III

Menadżer sportowy, podejmujący tematykę krykietu. Do wyboru pięć różnych trybów zabawy. Na uwagę zasługują także rozbudowane opcje zarządzania wybraną przez siebie drużyną.

Sportowe | manager

Okładka International Cricket Captain III (PC)

data premiery gry:

6lip2007

PC

16lis2007

PS2 PSP
Kolekcja gier
Obserwuj grę

International Cricket Captain 2007 jest kolejną częścią stosunkowo mało popularnej serii menadżerów sportowych. Tytuł ten podejmuje bowiem tematykę tytułowego krykieta. Wcielamy się postać menadżera wybranego przez siebie lub utworzonego od podstaw zespołu. Do naszych zadań zalicza się między innymi umiejętne szkolenie zawodników i wybieranie odpowiedniej taktyki na każdy mecz. Ponadto zajmujemy się wyszukiwaniem nowych talentów, dokonywaniem transferów zawodników, czy podejmowaniem ważnych decyzji dotyczących przyszłości klubu. Wybierać możemy natomiast pomiędzy pięcioma podstawowymi trybami zabawy. Exhibition Match daje możliwość rozegrania pojedynczego meczu, oczywiście na wybranych przez siebie zasadach. W Match Series projektujemy już większą ilość rozgrywek. Tryb o nazwie County & International Career to odpowiednio rozbudowana kariera (wybrana przez siebie drużyna - lokalna lub narodowa - prowadzona jest na przełomie całego sportowego sezonu). W przypadku World Cup Series przystępujemy do mistrzostw omawianego sportu. Ostatnim z dostępnych trybów jest multiplayer, w którym można sprawdzić swoje umiejętności w zestawieniu z innym graczem.

Opisywany produkt posiada oczywiście wiele lukratywnych licencji, dzięki którym możemy przejmować kontrolę nad prawdziwymi drużynami, wyróżniających się dodatkowo aktualnymi składami (sezon rozgrywek 2007). Oprawa wizualna International Cricket Captain 2007 doczekała się licznych usprawnień w stosunku do poprzedniej edycji. Poprawiono między innymi fizykę lotu piłki. Gracz może także ją śledzić przy użyciu odpowiedniej kamery. Ładniej zrealizowano ponadto animacje zachowań zawodników. Na warstwę dźwiękową składa się natomiast w głównej mierze profesjonalny komentarz w wykonaniu Jonathana Agnewa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do International Cricket Captain III

Klasyfikacja PEGI International Cricket Captain III

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe International Cricket Captain III

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 300 MB HDD
  • Windows 98SE/Me/2000/XP/Vista
PS2
PSP
PC