Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Tilted Mill Entertainment

Firma producent wydawca


Wydane gry

Wiadomości dotyczące Tilted Mill Entertainment


Medieval Mayor – nowa strategia ekonomiczna twórców Cezar IV

luckie, 17 października 2012, 10:26

Zapowiedziano Medieval Mayor – nową strategię ekonomiczną studia Tilted Mill Entertainment, twórców m.in Cezar IV. Gra nawiązywać będzie do klasyków gatunku, wprowadzając jednocześnie elementy mające przyciągnąć uwagę nowych odbiorców.

Zagraj w Immortal Cities: Nile Online

Maciej Śliwiński, 9 marca 2009, 10:34

Zakończyły się beta testy Immortal Cities: Nile Online, przeglądarkowej wersji gry Immortal Cities: Children of the Nile wyprodukowanej przez Tilted Mill Entertainment.

Immortal Cities: Nile Online - przeglądarkowa gra twórców Caesara IV

vampire, 29 października 2008, 14:58

Studio Tilted Mill Entertainment, czyli twórcy takich strategii jak Caesar IV czy Immortal Cities: Children of the Nile postanowili przygotować podobną produkcję rozgrywaną wyłącznie z poziomu przeglądarki Internetowej, w której może wziąć udział kilka tysięcy osób jednocześnie. Oznacza to, że nie musimy niczego instalować na dysku twardym.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 października 2008)

Jiker, 1 października 2008, 10:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: edytor poziom w Far Cry 2, reklamy w grach Activision, dodatki do Mercenaries 2, Hinterland na Steamie, Ratner reżyserem filmu God of War, 11 nowych gier na PS3 w trakcie TGS 2008, sprzedaż konsol w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 września 2008)

Jiker, 23 września 2008, 09:37

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: ścigamy się po bezdrożach, malujemy świat de Blob, łatamy najemników, przeglądamy Osiągnięcia Banjo, testujemy demonstrację STCC The Game. Zapraszamy do lektury.

Hinterland - nowa gra twórców Caesar IV

vampire, 12 lipca 2008, 15:55

Niezależny deweloper, studio Tilted Mill Entertainment zapowiedziało wczoraj hybrydę RPGa i sima zatytułowaną Hinterland. Twórcy ci mają spore doświadczenie w dziedzinie symulacji i strategii, w końcu to oni przygotowali takie produkcje jak Immortal Cities: Children of the Nile, Caesar IV, czy seria SimCity Societies.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 9 lipca 2008, 11:17

Dzisiejsze „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to: amerykańska premiera DMC4, czym jest Crysis Wars, nowa edycja Children of the Nile, łatki do Team Fortress 2 i Playstation 3, nowe Xboksy 360 i data premiery Multiwinii. Zapraszamy do lektury.

Children of the Nile powróci w nowej wersji

Elrond, 4 lipca 2008, 11:25

Czy pamiętacie może Children of the Nile, strategię ekonomiczną z akcją osadzoną w starożytnym Egipcie? Gra ukazała się w USA pod koniec roku 2004 za sprawą Myelin Media, a kilka miesięcy później SEGA wydała ją w Europie (Polska – CD Projekt). Jej deweloper, Tilted Mill, wszedł właśnie w posiadanie praw wydawniczych do wspomnianego tytułu i przymierza się do wypuszczenia na rynek ulepszonej wersji Dzieci Nilu.

Premiery gier w Polsce (23-29 czerwca)

Vercetti, 30 czerwca 2008, 15:50

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazało się aż 11 tytułów, spośród których największe kontrowersje wzbudziła z pewnością kolejne odsłona przygód Edwarda Carnby’ego, gra Alone in the Dark.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 czerwca 2008)

Jiker, 2 czerwca 2008, 09:51

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: demonstracja SimCity Societies, zwalcz nałóg palenia papierosów z Nintendo DS, Havok już darmowy, nowa odsłona cyklu Castlevania. Życzymy miłej lektury.

Electronic Arts zapowiada SimCity Creator

Przemysław Zamęcki, 30 maja 2008, 07:14

Electronic Arts przedstawił pierwsze informacje związane z SimCity Creator, kolejną grą, w której otrzymamy możliwość zarządzania wybudowanym przez siebie miastem. Tym razem jednak, w wersji na konsole Nintendo – Wii i DS-a.

Polski plan wydawniczy EA na lato 2008

Brenda, 28 maja 2008, 12:48

W lutym informowaliśmy Was o planach wydawniczych Electronic Arts na lato 2008. Obejmowały one jednak głównie premiery światowe, bez szczególnego uwzględnienia naszego Kraju. Dziś prezentujemy Wam uzupełnienie tej listy m.in. o konkretne daty premier tych gier w Polsce.

Sim City Społeczności: Na Wakacjach pojawi się wyłącznie w ofercie EA Store

Przemysław Zamęcki, 28 maja 2008, 11:24

Polski oddział Electronic Arts poinformował, że można już składać zamówienia na pierwszy dodatek do gry Sim City Społeczności o podtytule Na Wakacjach. Co jednak najciekawsze, będzie to pierwszy program oferowany przez koncern tylko i wyłącznie za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji i sklepu EA Store.

Pierwsze informacje na temat SimCity Societies Destinations

Przemysław Zamęcki, 19 lutego 2008, 11:56

Wszystkich przyszłych burmistrzów i radnych z pewnością ucieszy fakt ukazania się kilku szczegółów dotyczących pierwszego dodatku do gry SimCity Societies zatytułowanego Destinations.

Aktualizacja do gry SimCity: Społeczności do pobrania już dzisiaj

Metatron, 21 grudnia 2007, 10:20

Dzięki uaktualnieniu gracze będą mogli spróbować swoich sił na trzech poziomach trudności, które będą odblokowywać się wraz z postępami w grze. Najłatwiejszy z nich będzie ciut trudniejszy od tego, który znany jest z pierwotnej wersji gry, podczas gdy najtrudniejszy, określony mianem „koszmaru”, ma stanowić już nie lada wyzwanie.