Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Clap Hanz


Mało okazałe wyniki sprzedaży gier na PS Vita w Japonii. Final Fantasy XIII-2 liderem

Sarge, 22 grudnia 2011, 13:12

Poznaliśmy wyniki sprzedaży gier i konsol w Japonii z zeszłego tygodnia. Najpopularniejszą produkcją jest Final Fantasy XIII-2, która zdynstansowała inne pozycje - również tytuły startowe na PlayStation Vita, które poradziły sobie poniżej oczekiwań.

Everybody's Golf oraz Uncharted: Golden Abyss najpopularniejszymi grami w Japonii na PlayStation Vita

Sarge, 21 grudnia 2011, 10:40

Wiceprezes firmy Sony Computer Entertainment ujawnił dwie najczęściej zamawiane przedpremierowo gry na PlayStation Vita. Są nimi Everybody's Golf oraz Uncharted: Golden Abyss.

Potężna porcja plotek o grach MMO od Bungie i Blizzard, nowym Anno i innych

Adrian Werner, 9 stycznia 2010, 09:34

Jak dotąd 2010 plotkami stoi. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że jesteśmy wręcz zalewani kolejnymi ich falami. Dzisiaj opowiemy m.in. o spekulacjach odnośnie nowych gier MMO od Bungie i Blizzard, Rock Band 3, nowym Anno oraz kontynuacjach Bully i NBA Jam.

Amerykańska sprzedaż gier Sony na PlayStation 3

Jiker, 30 czerwca 2009, 09:30

Z informacji dostarczonych przez organizację NPD wynika, że tylko jeden spośród tytułów ekskluzywnych na konsolę PlayStation 3 wyprodukowanych przez wewnętrzne studia deweloperskie Sony sprzedał się w Stanach Zjednoczonych w liczbie ponad miliona egzemplarzy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 sierpnia 2008)

Jiker, 21 sierpnia 2008, 10:29

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: amerykańska Federalna Komisja Handlu zatwierdza potencjalne przejęcie Take-Two przez EA, Microsoft usprawnia kontroler do Xboxa 360, nowi bohaterowie MK vs DC Universe. Życzymy miłej lektury.

Czy Hot Shots Golf podąży tropem czwartej odsłony cyklu Devil May Cry?

Jiker, 11 lutego 2008, 13:55

Firma Capcom i jej najnowsza produkcja, czwarta odsłona cyklu Devil May Cry, rozbudziły żywą dyskusję na temat wykorzystania dysku twardego konsoli PS3 do przetrzymywania danych, umożliwiających skrócenie czasu potrzebnego na załadowanie się kolejnych lokacji i filmów. Wiele wskazuje na to, że zapoczątkowała także nową tradycję, której kontynuatorem będzie nowa odsłona serii Hot Shots Golf.

Hot Shots Golf 5 na konsolę PlayStation 3 szalenie popularne w Japonii

Jiker, 27 lipca 2007, 13:51

Ostatnie, cotygodniowe zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Japonii nie uwzględnia ani jednej pozycji wydanej na konsolę PlayStation 3. Sytuacja ta zmieni się jednak już w wkrótce. Wszystko za sprawą piątej odsłony Hot Shots Golf, która ma szanse wskoczyć na pierwsze miejsce notowania.

PlayStation 3 Beginner's Pack antidotum na słabą sprzedaż PS3 w Japonii?

Jiker, 21 czerwca 2007, 12:10

Japoński oddział koncernu Sony poinformował, że 26 lipca 2007 roku wprowadzi na japoński rynek specjalny zestaw PlayStation 3. W jego skład wejdzie konsola oraz gra Hot Shots Golf 5.

Premiera Hot Shots Tennis w lipcu

Kaiser, 25 kwietnia 2007, 09:46

Grupa deweloperska Clap Hanz od 10 lat prezentuje graczom całkiem odmienne spojrzenie na - zdobywającą coraz większą popularność w Polsce - dyscyplinę sportową, zwaną golfem.

Japońska premiera Hot Shots Golf 5 zostanie poprzedzona wydaniem dema

Jiker, 22 lutego 2007, 08:30

Japońska premiera piątej odsłony serii Hot Shots Golf, a zarazem pierwszej przeznaczonej na konsolę PlayStation 3, została zapowiedziana na lipiec 2007 roku. Kilka miesięcy wcześniej będzie można przetestować wersję demonstracyjną tejże pozycji. Początkowo będą tego mogli dokonać jedynie ci gracze, którzy mieszkają w Japonii lub korzystają z usług tamtejszej wersji PlayStation Network.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii - "tylko" 6 na 10 pozycji na NDS

Metatron, 23 września 2006, 14:16

Podczas gdy tytuły na NDS w dalszym ciągu zajmują większość pozycji na liście najlepiej sprzedających się gier w Japonii, to za sprawą nowych produkcji na inne platformy (PS2, PSP), równowaga powoli zostaje przywrócona. Japońska top lista nie jest już tak monotonna jak w sierpniu, kiedy to została całkowicie zdominowana przez produkcje na przenośną konsolę Nintendo.

Twórca Hot Shots Golf pracuje nad wirtualnym safari na PlayStation 3

Metatron, 23 września 2006, 11:18

Gra Afrika jest obecnie chyba najbardziej enigmatycznym tytułem na PlayStation 3 zaprezentowanym przez Sony na tegorocznych targach Tokyo Game Show. Poza robiącym wrażeniem trailerem niezbyt wiadomo, czym w rzeczywistości ta produkcja będzie.