Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

PopTop Software

Firma producent


Wiadomości dotyczące PopTop Software


Wieści ze świata (The Evil Within, Starbound, Avernum 2: Crystal Souls) 4/9/14
Wieści ze świata (The Evil Within, Starbound, Avernum 2: Crystal Souls) 4/9/14

luckie, 4 września 2014, 12:42

Dziś piszemy m.in. o europejskiej dacie premiery The Evil Within, pracach nad grą Starbound oraz zapowiedzi Avernum 2: Crystal Souls. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Powstaną kontynuacje Alpha Centauri i Railroad Tycoon?
Powstaną kontynuacje Alpha Centauri i Railroad Tycoon?

omadaha, 7 maja 2010, 12:10

Sid Meier – legendarny twórca gier odpowiedzialny między innymi za stworzenie serii Civilization, oświadczył, że jego zdaniem dwa klasyczne tytuły – Sid Meier's Alpha Centauri i Railroad Tycoon zasługują na to żeby doczekać się kontynuacji. Obydwie gry zostały umieszczone na liście projektów firmy Firaxis, które możliwe są do zrealizowania w przyszłości.

Ekranizacja Shattered Union potwierdzona
Ekranizacja Shattered Union potwierdzona

ziooleck, 28 października 2009, 14:15

Amerykanie uwielbiają kręcić filmy podszyte cnotami patriotyzmu, dumy i braterstwa narodu. Co powiecie jednak na obraz ukazujący wojnę domową toczoną na terenie USA? I bynajmniej nie chodzi tu o kontynuację kultowego Patrioty. Pomysł na fabułę filmu został zaczerpnięty z wydanego ponad 3 lata temu Shattered Union i właśnie wszedł w pierwszy etap prac.

Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09
Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09

Hed, 31 lipca 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu podsłuchujemy rozmów postaci z Aiona, donosimy o powrocie kolejnej klasycznej przygodówki, chwalimy graczy Spore za kreatywnie spędzony miesiąc i kończymy pewne plotki na temat Halo 4.

Steam: gigantyczny pakiet gier 2K, Fallout 3 za pół ceny, Trine w przedsprzedaży
Steam: gigantyczny pakiet gier 2K, Fallout 3 za pół ceny, Trine w przedsprzedaży

Hed, 3 lipca 2009, 10:34

Firma 2K Games ogłosiła olbrzymi pakiet swoich gier dostępnych na Steamie. W sumie za mniej więcej 60 euro otrzymujemy więc 20 różnych tytułów, które normalnie kosztowałyby ponad 220 euro. Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko. To nie wszystko, co system dystrybucji Valve ma do zaoferowania na najbliższe dni. Za pół ceny można kupić jedną z głośniejszych gier RPG ubiegłego roku – Fallouta 3.

Dyktatura powróci w Tropico 3
Dyktatura powróci w Tropico 3

Hed, 29 stycznia 2009, 09:33

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o trwających pracach nad trzecią częścią serii Tropico. Chociaż grą zajmuje się nowa firma (Haemimont Games), znana przykładowo ze strategii o starożytnym Rzymie, to Tropico 3 pozostanie w dobrych starych klimatach. Powrócimy więc w zarysie do koncepcji umożliwiającej graczom wcielenie się w dyktatora, posiadającego pełną władzę nad swoją wyspą.

Tropico 3 zapowiedziane
Tropico 3 zapowiedziane

Animol, 3 listopada 2008, 14:09

Zapowiada się na to, że zobaczymy kolejną odsłonę ekonomicznej gry w egzotycznych klimatach, a mianowicie Tropico 3. Produkcją zajmie się Haemimont Games, znane przede wszystkim z Imperium Romanum.

Kolejowa aktualizacja w systemie elektronicznej dystrybucji Steam
Kolejowa aktualizacja w systemie elektronicznej dystrybucji Steam

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 07:16

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że oferta systemu elektronicznej dystrybucji Steam została poszerzona o grę X-COM: Terror from the Deep. Jak się okazało, to nie jedyny produkt, którego sprzedaż rozpoczęła w ubiegły piątek firma Valve Corporation.

Gra Sid Meier's Railroads! oficjalnie zapowiedziana
Gra Sid Meier's Railroads! oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 17 marca 2006, 06:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele Firaxis Games opublikowali szczegóły dotyczące planu wydawniczego firmy na 2006 rok. Prezentację kolejnych tytułów rozpoczniemy od Sid Meier’s Railroads! – gry ekonomicznej, która w bardzo dużym stopniu nawiązuje do tradycji legendarnego cyklu Railroad Tycoon.

Demo Shattered Union w niedalekiej przyszłości

Krystian Smoszna, 7 grudnia 2005, 10:37

Od kilku dni, w polskich sklepach dostępny jest już nowy produkt firmy PopTop Software, zatytułowany Shattered Union. Ci z Was, którzy nie chcą kupować kota w worku, mogą poczekać na oficjalne demo, które w Internecie zadebiutuje już niedługo.

PopTop Software publikuje dodatek do Railroad Tycoon 3

Krystian Smoszna, 20 sierpnia 2004, 12:15

Firma PopTop Software, producent trzeciej odsłony gry Railroad Tycoon, postanowiła opublikować darmowy dodatek do tego programu, który znacznie wzbogaca jego podstawowe funkcje.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 – kategoria Gry Strategiczne

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2004, 18:03

Plebiscyt na Najlepsze Gry Roku 2003, organizowany przez nasz serwis, wkracza w decydującą fazę. Do 16 stycznia, czyli dnia w którym zamykamy głosowanie pozostało już naprawdę niewiele czasu, więc jeśli do tej pory nie wziąłeś w nim udziału, zrób to jak najszybciej. Pamiętaj, że wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych. Być może, to właśnie do Ciebie uśmiechnie się los.

Railroad Tycoon 3 trafił do sprzedaży w USA
Railroad Tycoon 3 trafił do sprzedaży w USA

ComCo, 28 października 2003, 09:54

Wiele „tycoonów” zadebiutowało już na sklepowych półkach, jednak tylko niektóre z nich zyskały status prawdziwego hitu. O tym, że Railroad Tycoon ma się świetnie, niech świadczy chociażby fakt doczekania się trzeciej części serii, która - patrząc na sukcesy poprzedniczek - po raz kolejny powinna dostać się do łask wszystkich wielbicieli kierowania własnym konsorcjum transportowym, specjalizującym się w przewozach kolejowych. Pełna wersja programu trafiła bowiem do rynkowej sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, zaś na Starym Kontynencie pojawi się jeszcze 31 października. Lokomotywy w ruch!

Wywiad z twórcami Railroad Tycoon 3
Wywiad z twórcami Railroad Tycoon 3

Kull, 13 października 2003, 10:19

Pyt.: Dlaczego powinniśmy kupić Railroad Tycoon 3? Franz Felsi z zespołu PopTop.: Ponieważ nie mam dla mojego dziecka na buty ;-). Gra jest przeznaczona dla entuzjastów kolejnictwa i dla graczy, którzy szukają RTSa wymagającego od nich racjonalnego planowania i podejmowania przemyślanych decyzji. Jeżeli należysz do jednych z tych osób – RT3 z pewnością Cię oczaruje.

Mini gra Railroad Tycoon 3
Mini gra Railroad Tycoon 3

Kull, 10 października 2003, 16:01

Railroad Tycoon 3 to trzecia część słynnej serii gier strategicznych, w których zarządzamy przemysłem kolejowym. Gra zapowiada się wyśmienicie i ukaże się pod koniec tego miesiąca. Aby umilić okres oczekiwań, Gathering i PopTop Software (producent gry) stworzył darmową grę ściśle związaną z tematyką Railroad Tycoon.