Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Nekrosoft

Firma polski producent


Wydawcy gier Nekrosoft

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Nekrosoft:


Zodiak Jerzy Hoffman Film Production

Cenega S.A.

TopWare Interactive / Zuxxez

Wiadomości dotyczące Nekrosoft


The Troma Project - materiały bonusowe a na Nowy Rok pełna gra za darmo

Elrond, 15 grudnia 2003, 10:42

The Troma Project to pozycja stworzona przez dość kontrowersyjną, polską grupę NekroSoft, odpowiedzialną również za powstanie Rezerwowych Psów. Obie te pozycje łączy i cechuje jedno - gry pełne są przemocy, seksu, krwi i brutalności. I chociaż The Troma Project ma już dwa lata, redaktorzy serwisu GamersHell wierząc, że nie wymarli jeszcze fani tego produktu, przygotowali dla nich nie lada gratkę.

Zapowiedź: Rezerwowe Psy 2

Fajek, 12 maja 2003, 15:03

Kiedy 25 października 1999 roku nikomu nieznana grupa programistów NekroSoft wydała ostatkiem sił swój debiutancki produkt – Rezerwowe Psy, w Polsce wręcz zawrzało. Kontrowersyjna idea tego „wyrobu” spowodowała niemały skandal i oburzenie mas, z ks. Rydzykiem na czele.

Wywiad z twórcami Rezerwowych Psów 2, czyli dozwolone od lat 18

Solnica, 22 kwietnia 2002, 12:25

Twórcy skandalizującej gry taktycznej, zespół Nekrosoft znowu atakuje i na początku przyszłego roku planuje wydać sequel Rezerwowych Psów. Jaka będzie dwójka? Czy ponownie poruszy niebo i ziemię? Wiedzeni wrodzoną ciekawością postanowiliśmy zdobyć nieco informacji na ten temat i odwiedzić mieszczącą się w Krakowie siedzibę autorów gry.

Rabid Dogs 2 - jak będzie wyglądać

Łosiu, 12 lutego 2002, 08:57

O kolejnej grze tworzonej przez nasz rodzimy zespół NekroSoft informowaliśmy już w połowie zeszłego roku. Nosi ona tytuł Rabid Dogs 2 (polski, choć jeszcze oficjalnie nieznany zapewne będzie brzmiał Rezerwowe Psy 2) i będzie wydawana na zachodzie przez firmę Zuxxez. Dziś zaś pragnę wam przedstawić pierwsze oficjalne screeny z Rabid Dogs 2. Wyglądają....., zresztą zobaczcie i oceńcie sami.

Recenzja: The Troma Project

Fajek, 6 lutego 2002, 10:42

Troma Project to gra autorstwa firmy Nekrosoft, tej samej, która stworzyła strategię turową Rezerwowe Psy. Troma Project również jest strategią turową, o ile określenie jej w ten sposób nie jest krzywdzące dla takich tytułów jak UFO czy Jagged Alliance.

Gorące wieści z Topware Poland...

Michał Bobrowski, 20 listopada 2001, 13:23

W planie wydawniczym firmy Topware Poland nastąpiły małe „przetasowania”. Premiera gry zręcznościowej Heli Heroes premiera przesunęła się na 10 grudnia, natomiast Knights & Merchants: The Peasants Rebellion i The Troma Project na półki sklepowe zawitają od najbliższego poniedziałku. Tymczasem od wczoraj można już na nich znaleźć grę Echelon.

The Troma Project w październiku

Solnica, 1 września 2001, 02:48

Jeszcze w październiku tego roku TopWare Polska wyda stworzoną przez polski zespół NekroSoft grę The Troma Project.

Druga część Rezerwowych Psów w produkcji

Łosiu, 9 lipca 2001, 09:57

Nowo powstały wydawca, który przejął prawa do pozycji wydawanych przez odziały firmy TopWare oficjalnie zapowiedział wydanie gry Rabid Dogs 2.

Rezerwowe Psy 2 nadciągają!

Fajek, 7 marca 2001, 15:21

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią strategie w stylu Jagged Alliance. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku ukaże się sequel gry Rezerwowe Psy.