Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Rezerwowe Psy (PC)
OkładkaRezerwowe Psy (PC)

Rezerwowe Psy PC

Rezerwowe Psy jest drużynową grą taktyczną wyprodukowaną przez firmę Nekrosoft. Gracze kierują oddziałem najemników, który rozprawia się z czołowymi postaciami polskiej sceny politycznej, mediów a nawet gwiazdami kina i celebrytami.

Strategiczne | turowe | widok izometryczny | taktyczne | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rezerwowe Psy Premiera PC

27października1999

pudełko PL

25października1999

producent: Nekrosoft wydawca: Cenega S.A. wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Na pozór gra jakich wiele: dowodzimy oddziałem najemników, z których każdy ma swoje współczynniki i umiejętności, możemy wyposażać ich w różną broń i ekwipunek, a wszystko to w cyklu misji przeciwko coraz trudniejszym przeciwnikom. Ogromne kontrowersje, żeby nie rzec skandal, towarzyszący premierze ukazały drugie dno tej gry.

Ponieważ akcja nie toczy się w jakimś wymyślonym kraju, lecz w Polsce współczesnej, autorzy skorzystali z możliwości ośmieszenia wszystkiego, co w naszej polskiej rzeczywistości poważne: polityki i polityków (i to nie ogólnikowo, ale konkretne osoby i ugrupowania), media, znane postacie ze świata filmu i rozrywki oraz konkurencję. Nasi „bohaterowie” ćpają prochy i piją wódę przed akcją, gangsterzy są ochraniani przez sprzedajnych policjantów, a najlepszym odprężeniem pomiędzy misjami jest płatny sex.

Jeśli dodamy do tego parodie znanych filmów i gier, to otrzymujemy mieszankę wybuchową, która dla jednych jest niezwykle zabawna, dla innych po prostu niesmaczna. Niestety gra nie uniknęła wielu poważnych potknięć, od dość niechlujnej grafiki po gigantyczne wymagania sprzętowe potrzebne do w miarę komfortowej rozgrywki.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 712 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Rezerwowe Psy: 18+

Rezerwowe Psy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300
  • 64MB
  • karta dźwiękowa.