Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Viva Media

Firma wydawca


Wiadomości dotyczące Viva Media


Zapowiedziano Goliath - survivalową grę akcji, skupiającą się na konstruowaniu robotów
Zapowiedziano Goliath - survivalową grę akcji, skupiającą się na konstruowaniu robotów

Góral, 8 czerwca 2015, 09:19

Studio Whalebox zapowiedziało Goliath - survivalową grę akcji na komputery PC. W odróżnieniu od innych tego typu produkcji, ta skupiać ma się bardziej na akcji i walce, podczas której wykorzystamy skonstruowane roboty.

Son of Nor - przygodowa gra akcji odniosła sukces na Kickstarterze
Son of Nor - przygodowa gra akcji odniosła sukces na Kickstarterze

Adrian Werner, 2 czerwca 2013, 10:50

Sukcesem zakończył się Kickstarter przygodowej gry akcji Son of Nor. Wcielimy się w niej w pustynnego wojownika uzbrojonego w zestaw nadnaturalnych zdolności, w tym moc telekinezy.

Seria Crazy Machines zawita na konsole
Seria Crazy Machines zawita na konsole

Adrian Werner, 2 lutego 2011, 09:21

Mamy dobre wieści dla miłośników gier logicznych. Niemiecki wydawca dtp entertainment ujawnił bowiem, że trwają prace nad pierwszą konsolową odsłoną cyklu Crazy Machines.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 marca 2009)

Jiker, 16 marca 2009, 11:40

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: DLC Toy Soldiers także dla PC, 10-dniowy trial Dungeons and Dragons Online, Media Molecule pracuje nad nową grą, zapowiedź Crysis Maximum Edition, Dofus bije rekordy i inne. Życzymy miłej lektury.

Zabierz DS-a do wnętrza ziemi
Zabierz DS-a do wnętrza ziemi

Przemysław Zamęcki, 25 kwietnia 2008, 10:18

Koncern THQ zapowiedział nową grę dla posiadaczy kieszonsolek Nintendo DS, bazującą na filmie Journey to the Center of the Earth 3D.

Crazy Machines II pod koniec przyszłego roku
Crazy Machines II pod koniec przyszłego roku

Vercetti, 21 listopada 2006, 16:10

Niemiecka wydawca Novitas poinformował dziś, że druga odsłona gry logicznej o nazwie Crazy Machines trafi na rynek w ostatnim kwartale 2007 roku. Dokładnie taki termin ustalił developer trzymający pieczę nad zapowiedzianym niedawno produktem, zespół FAKT Sotware.

Crazy Machines 2 w produkcji
Crazy Machines 2 w produkcji

Elrond, 8 września 2006, 13:22

Jeśli gimnastyka szarych komórek przy rozwiązywaniu zagadek i problemów logicznych jest Waszym ulubionym zajęciem, z pewnością zetknęliście się z grą The Incredible Machine, bądź też z Crazy Machines, która ze wspomnianego klasyka czerpała pełnymi garściami. Zainteresuje Was zapewne również wiadomość o pracach nad kolejną odsłoną Szalonych Urządzeń.

Poradnik: Journey to the Center of the Earth

Redakcja GRYOnline.pl, 27 maja 2004, 18:25

Ilustrowany opis przejścia gry przygodowej Journey to the Center of the Earth, zawierający również umiejscowienie potrzebnych do ukończenia gry przedmiotów oraz rozwiązania wszystkich zagadek logicznych z wyjaśnieniami jak się do nich zabrać.

Wieści zza Złotej Bramy...

Void, 28 marca 2003, 15:39

Przyznam, że kiedy pierwszy raz usłyszałem o tym projekcie, to pomyślałem sobie, że ci szaleńcy nie wiedzą, co czynią, z jak ogromnym materiałem postanowili wziąć się za bary. Przecież to najlepsza, najpopularniejsza i jedna z trudniejszych w przeniesieniu na ekran, obojętne czy telewizyjny, kinowy czy też komputera, powieść. To wszak „W 80 dni dookoła świata” Juliusza Verne...