Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Vampire Mansion: A Linda Hyde Mystery (PC)
OkładkaVampire Mansion: A Linda Hyde Mystery (PC)

Vampire Mansion: A Linda Hyde Mystery PC

Casualowa przygodówka z rodzaju HOPA (Hidden Objects Puzzle Adventure), wyprodukowana przez studio Teyon Games. Zadaniem gracza jest pomóc tytułowej bohaterce odnaleźć pięć zaginionych manuskryptów.

Przygodowe | ukryte przedmioty | casual | 2D | polskie | wampiry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Vampire Mansion: A Linda Hyde Mystery Premiera PC

9marca2011

producent: Teyon wydawca: Viva Media

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Vampire Mansion: A Linda Hyde Mystery to pierwsza odsłona cyklu przygodówek HOPA z sympatyczną dziennikarką w roli tytułowej. Produkcja stworzona została przez krakowskie studio Teyon Games z myślą o odbiorcach z rynku casual.

Osią fabuły gry są poszukiwania pięciu zaginionych manuskryptów. Na zlecenie tajemniczego kolekcjonera, ich odnalezienia podejmuje się Linda Hyde, dziennikarka i detektyw specjalizująca się w sprawach nadprzyrodzonych. Niebawem bohaterka odkrywa, że trop prowadzi w głąb tajnego świata wampirów. Zadaniem gracza jest pomóc Lindzie w poszukiwaniu manuskryptów i jednocześnie zniweczyć misterną intrygę złych sił.

Rozgrywka oparta została na rozwiązaniach doskonale znanych miłośnikom gatunku HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure). W trakcie zabawy gracz ma okazję odwiedzić 40 lokacji zawierających zagadki z rodzaju „ukryte przedmioty” oraz łamigłówki w formie nieskomplikowanych mini-gierek. Poziom trudności zadań jest relatywnie niewielki, ale na ich rozwiązanie przewidziano limit czasowy. Twórcy zadbali też o prosty system podpowiedzi.

Jakość wykonania oprawy audiowizualnej Vampire Mansion: A Linda Hyde Mystery nie odbiega od standardów gatunku. Dwuwymiarowa grafika bazuje na ręcznie rysowanych tłach i prostych animacjach. Zabawie towarzyszy klimatyczny podkład dźwiękowy.

Ostatnia modyfikacja 24 czerwca 2013

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Vampire Mansion: A Linda Hyde Mystery: Odpowiednia dla każdego wieku.