Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCNDS
Okładka Hidden Mysteries: Vampire Secrets (NDS)
OkładkaHidden Mysteries: Vampire Secrets (NDS)

Hidden Mysteries: Vampire Secrets

Hidden Mysteries: Vampire Secrets to gra przygodowa z zagadkami typu „ukryte przedmioty”, wyprodukowana przez amerykańskie studio Gunnar Games. Głowna bohaterka – Claire próbując wyjaśnić przyczyny dręczących ją wizji odkrywa zło, które napawa przerażeniem mieszkańców Savannah.

Przygodowe | ukryte przedmioty | casual | wampiry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hidden Mysteries: Vampire Secrets Premiera

20sie2010

PC

16lut2011

NDS

producent: Gunnar Games wydawca: GameMill Entertainment

Hidden Mysteries: Vampire Secrets to produkcja studia Gunnar Games skierowana na rynek tzw. casuali, czyli okazjonalnych graczy. Gra zaliczana jest do popularnego gatunku przygodówek z zagadkami typu „ukryte przedmioty”.

Główna bohaterka Hidden Mysteries: Vampire Secrets to młoda kobieta imieniem Claire, którą prześladują koszmarne wizje. Aby od nich odpocząć wyjeżdża ona do swojej ciotki Rossie w spokojnym Savannah. Okazuje się jednak, że krewna, która również doświadczyła wizji, w zagadkowych okolicznościach opuściła miasto. Starając się dociec prawdy dziewczyna odkrywa zło, które napawa przerażeniem okolicznych mieszkańców.

Rozgrywka bazuje na klasycznych zasadach, jakimi rządzą się gry z rodzaju „ukryte przedmioty”. Odwiedzając kolejne lokacje gracz ma za zadanie wyszukać przedmioty sprytnie wpasowane w kompozycję tła. Na wykonanie każdego zadania przeznaczony jest ściśle limitowany czas. Nagrodą za rozwiązanie zagadki z reguły jest przedmiot umożliwiający usunięcie jakiejś przeszkody albo rozwiązanie łamigłówki. Zabawę urozmaicają też proste logiczno-zręcznościowe mini-gierki.

Oprawa graficzna Hidden Mysteries: Vampire Secrets bazuje na ręcznie rysowanych, dwuwymiarowych tłach, co stanowi standard w tego rodzaju produkcjach. Klimat opowieści grozy twórcy podkreślili przez gotyckie detale w interfejsie użytkownika.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Hidden Mysteries: Vampire Secrets

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Hidden Mysteries: Vampire Secrets Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 256 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
NDS