Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowe3DSPC
Okładka Angel Code: A Linda Hyde Mystery (3DS)
OkładkaAngel Code: A Linda Hyde Mystery (3DS)

Angel Code: A Linda Hyde Mystery

Angel Code: A Linda Hyde Mystery to gra przygodowa z elementami łamigłówki typu ukryte obiekty stworzona przez studio Teyon. Główna bohatera – dziennikarka Linda Hyde niespodziewanie dziedziczy rzymską willę.

Przygodowe | ukryte przedmioty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Angel Code: A Linda Hyde Mystery Premiera

1lis2011

PC 3DS

producent: Teyon wydawca: Viva Media Strona oficjalna

Gry podobne do Angel Code: A Linda Hyde Mystery

Without Escape

Angel Code: A Linda Hyde Mystery to propozycja krakowskiego studia Teyon adresowana do szerokiego kręgu miłośników przygody, teorii spiskowych, sił nadprzyrodzonych i łamigłówek. Gracze mają okazję zmierzyć się z zagadką świętego Graala i zapobiec planom sprowadzenia na świat groźnego demona.

Tytułowa Linda Hyde to młoda dziennikarka, która niespodziewanie dziedziczy starą, rzymska posiadłość. Spadek kryje jednak wiele mrocznych sekretów z zamierzchłej przeszłości, a dociekliwa dziewczyna wpada na trop niebezpiecznego zakonu Księżycowej Świątyni. Kultyści poszukują Świętego Graala, by przy jego pomocy przywołać Baphometa i rozpocząć apokalipsę. Bohaterka razem z wysłannikiem niebios – archaniołem Rafaelem muszą odnaleźć mityczną relikwię i zapobiec zniszczeniu świata.

Rozgrywka w Angel Code: A Linda Hyde Mystery to połączenie łamigłówek z rodzaju ukryte obiekty z zagadkami logicznymi i mini-gierkami. Twórcy postarali się, by łamigłówki nie były zbyt trudne, ale z uwagi na ograniczony czas i limit pomyłek stanowiły pewne wyzwanie. Gra wyróżnia się estetyczną oprawą wizualną z ręcznie rysowanymi tłami oraz dobrym udźwiękowieniem.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Angel Code: A Linda Hyde Mystery

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Angel Code: A Linda Hyde Mystery Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza)
  • 700 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
3DS