Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Secret Level / Sega Studios San Francisco

Firma producent


Wydawcy gier Secret Level / Sega Studios San Francisco

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Secret Level / Sega Studios San Francisco:


Atari / Infogrames

SEGA

Ubisoft

LucasArts

Wiadomości dotyczące Secret Level / Sega Studios San Francisco


Wieści ze świata (Gutar Hero: Warriors of Rock, EVE Online, Star Wars) 8/06/10
Wieści ze świata (Gutar Hero: Warriors of Rock, EVE Online, Star Wars) 8/06/10

Jiker, 8 czerwca 2010, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o darmowym trialu Darkfalla, nowym rekordzie EVE Online, muzycznym Jam Party, promocjach w Xbox Live Arcade, poziomie piractwa na konsolach przenośnych, a także nowych kontrolerach do Guitar Hero: Warriors of Rock. Zapraszamy do lektury.

Ile kosztuje darmowa America's Army
Ile kosztuje darmowa America's Army

ziooleck, 9 grudnia 2009, 10:50

Marka America's Army bez wątpienia należy do jednej z najoryginalniejszych akcji reklamowych wszechczasów. Gra powstała z myślą o promowaniu żołnierskiej doli wśród amerykańskiej młodzieży i ze swojej roli wywiązuje się bez zastrzeżeń. Nie ma jednak róży bez kolców. W ciągu blisko dekady prac całkowity koszt projektu przekroczył kilkadziesiąt milionów dolarów.

America's Army w Księdze Rekordów Guinnessa!

Maciej Śliwiński, 5 lutego 2009, 10:35

America's Army, jeden z najbardziej popularnych shooterów online trafił do Księgi Rekordów Guinnessa. Przygotowana przez amerykańską armię gra ustanowiła rekordy aż w pięciu kategoriach.

Premiery gier w Polsce (20-26 października)
Premiery gier w Polsce (20-26 października)

Vercetti, 27 października 2008, 20:55

Takiego wysypu świeżynek jeszcze nie mieliśmy – w minionym tygodniu na polskim rynku ukazało się aż dwanaście nowych gier. Długo oczekiwane Fable II, Dead Space czy King’s Bounty: Legenda to tylko niektóre z propozycji, jakie przygotowali dla graczy rodzimi dystrybutorzy.

Nowy Golden Axe z europejską datą premiery
Nowy Golden Axe z europejską datą premiery

Jiker, 23 września 2008, 09:56

Cykl Golden Axe obrósł kultem jeszcze w 1989 roku, kiedy to doszło do premiery pierwszej jego odsłony. Zapoczątkował przy tym tak naprawdę gatunek chodzonych bijatyk. Czy Golden Axe nowej generacji podtrzyma tradycję i nie zepsuje dobrego imienia serii?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 17 lipca 2008, 11:53

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Jade Empire dołącza do usługi Xbox Originals, brak trybu kooperacji w Golden Axe, kto będzie pracował nad trybem multiplayer w nowym Wolfensteinie, przyszłość Mortal Kombat, ułatwienia w Rock Band 2 oraz data premiery Rock Revolution i Yakuza 2. Zapraszamy do lektury.

Hasbro zapowiada dwie gry bazujące na Magic: The Gathering
Hasbro zapowiada dwie gry bazujące na Magic: The Gathering

Przemysław Zamęcki, 19 lutego 2008, 10:49

Wizard of the Coast, znany na całym świecie amerykański producent kolekcjonerskich gier karcianych i systemów role-playing nie próżnuje i non stop wydaje kolejne edycje swoich produktów. Tymczasem jak poinformowała wczoraj spółka Hasbro, będąca właścicielem WotC, wkrótce powinniśmy spodziewać się dwóch gier opartych na najpopularniejszym produkcie Wizardów – Magic: The Gathering.

Pierwsze screeny z nowego Golden Axe
Pierwsze screeny z nowego Golden Axe

ult, 6 lutego 2008, 09:13

SEGA, wydawca oraz producent gry, będącej kontynuacją serii kultowych zręcznościówek - Golden Axe, opublikowała jej pierwsze screeny. Na produkt przyjdzie nam jednak poczekać do lata tego roku.

Szczegóły na temat next-genowego Golden Axe
Szczegóły na temat next-genowego Golden Axe

Misiek, 28 listopada 2007, 10:42

O tym, że powstaje next-genowa wersja Golden Axe wiemy już od maja. Nie potwierdziły się natomiast październikowe informacje francuskiego magazynu Play, który sugerował, że najnowsza część kultowej serii trafi tylko na Xboxa 360. Nowe wieści w sprawie omawianego tytułu przynosi bowiem najnowszy numer magazynu PSM3, który omawia i podaje nowe szczegóły właśnie na temat wersji dedykowanej PS3.

Golden Axe nowej generacji tylko na Xboxa 360?
Golden Axe nowej generacji tylko na Xboxa 360?

Misiek, 18 października 2007, 14:44

Już w maju ubiegłego roku poznaliśmy zamiary koncernu Sega, który chce dostarczyć nam Golden Axe nowej generacji. Wtedy mówiło się, że trafi on na PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Dzisiaj pojawiły się informacje, które sugerują, iż będzie to jednak tytuł ekskluzywny dla konsoli Microsoftu.

Nowe informacje na temat gry America’s Army w wersji 3.0

Metatron, 5 lipca 2007, 17:03

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przygotowywana jest nowa odsłona America’s Army, popularnej darmowej gry FPS nastawionej na rozgrywkę wieloosobową. Nie jest też nowością informacja o tym, ze produkcja wykorzysta opracowany przez Epic silnik Unreal Engine 3. Na oficjalnym forum gry ujawniono jednak nieco nowych faktów, które przedstawiamy poniżej.

Seria America’s Army ma już pięć lat
Seria America’s Army ma już pięć lat

Metatron, 28 czerwca 2007, 14:53

Stworzona w celu zachęcenia graczy do wstąpienia w szeregi amerykańskiej armii, a także jako forma propagandy ukazującej światu potęgę amerykańskiego wojska darmowa produkcja America’s Army czwartego lipca skończy pięć lat.

Gry z serii America’s Army mają już 8 mln użytkowników
Gry z serii America’s Army mają już 8 mln użytkowników

Vercetti, 22 stycznia 2007, 16:05

Cztery i pół roku temu, w lipcu 2002 ukazała się darmowa gra America’s Army, strzelanka stworzona na potrzeby Armii Stanów Zjednoczonych. Jej celem było zachęcenie młodych ludzi do wstąpienia w szeregi wojsk USA, a przy okazji dostarczenie odbiorcom sporej dawki rozrywki.

Gra America's Army jeszcze bardziej realistyczna
Gra America's Army jeszcze bardziej realistyczna

Metatron, 21 września 2006, 14:05

3D Solve, organizacja zajmująca się profesjonalnym przygotowaniem różnorodnych projektów symulacyjnych ogłosiła dzisiaj, że rozpoczyna pracę w ekipie pracującej nad America’s Army.

Europejski line-up Segi ogłoszony

Metatron, 3 września 2006, 18:26

Sega opublikowała listę wydawanych przez siebie gier, które w ciągu najbliższego półrocza zawitają na europejskie półki sklepowe. Jak widać z poniższego zestawienia, plany są niezłe. Japoński wydawca, podobnie jak i wielu innych, powoli odchodzi od konsol obecnej generacji i skupia się na X360, oraz nadchodzących PS3 i Wii.