Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Symulacje Nintendo Switch

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku symulacje na platformę Nintendo Switch ułożone według popularności.

Symulacje. Grupa gier stawiających sobie za zadanie jak najdokładniejsze imitowanie prawdziwych (lub fikcyjnych) czynności. Gry z tego gatunku mogą symulować m.in. prowadzenie pojazdów cywilnych (koparki, dźwigi, autobusy) i wojskowych (samoloty, czołgi, okręty). Szczególnym przypadkiem tego gatunku gier są produkcje symulujące ludzkie życie, w szczególności seria The Sims, ponieważ w jej ramach możemy symulować niemal nieograniczoną liczbę aspektów naszego życia.

Po premierze 8 Przed premierą 4
Switch
Symulacje
Tematyki
Czas
Farming Simulator: Nintendo Switch Edition
Farming Simulator: Nintendo Switch Edition

Symulacje 7 listopada 2017

Kolejna odsłona serii Farming Simulator, tym razem przeznaczona na konsolę Nintendo Switch. Zabawa opiera się na tych samych zasadach, co w poprzednich częściach, pozwalając wcielić się w rolnika zajmującego się uprawą roślin i hodowlą zwierząt.

UBOAT
UBOAT

Symulacje 2019

Symulator okrętu podwodnego od warszawskiego studia Deep Water. Podczas rozgrywki wcielamy się w dowódcę niemieckiej jednostki wykonującej rozmaite misje podczas II wojny światowej. Do naszych zadań należy przede wszystkim zarządzanie załogą i dbanie o jej potrzeby.

Happy Birthdays
Happy Birthdays

Symulacje 5 czerwca 2018

Oryginalna produkcja, która łączy w sobie elementy takich gier jak Spore czy Minecraft. Gracz wciela się w rolę kreatora światów, a jego zadaniem jest stworzenie własnej planety i sprawnie działającego, bogatego ekosystemu.

303 Squadron: Battle of Britain
303 Squadron: Battle of Britain

Symulacje 2018

Symulator lotniczy, w którym gracze mają możliwość zapoznania się z tytułowym Dywizjonem 303 – polską eskadrą uformowaną w Wielkiej Brytanii w 1940 roku, która walcząc u boku RAF-u, odegrała kluczową rolę podczas bitwy o Anglię. Oprócz starć w powietrzu, produkcja kładzie nacisk na zaprezentowanie losów poszczególnych pilotów i pracowników bazy w Northolt, a przedstawione w niej wydarzenia odtworzono w oparciu o historyczne dokumenty.

The Escapists 2
The Escapists 2

Symulacje 11 stycznia 2018

Kontynuacja wydanego w 2015 roku The Escapists. Jest to zręcznościowa gra przygodowa, w której staramy się uciec z pilnie strzeżonego więzienia. Największą nowością produkcji jest tryb multiplayer, przeznaczony dla maksymalnie czterech osób.

Farm Expert 2018
Farm Expert 2018

Symulacje 30 marca 2018

Kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów, tym razem przygotowana z myślą o platformach mobilnych oraz konsoli Nintendo Switch. Tytuł pozwala wcielić się w rolnika zajmującego się swoim gospodarstwem.

Island Flight Simulator
Island Flight Simulator

Symulacje 1 lutego 2018

Gra symulacyjna z rozbudowaną warstwą ekonomiczną. Wcielamy się w pilota niewielkiego samolotu transportowego, a naszym zadaniem jest przewożenie rozmaitych towarów pomiędzy 12 tropikalnymi wyspami. W grze czeka na nas ponad setka zróżnicowanych zadań - od bardzo prostych po lukratywne i niebezpieczne zlecenia, polegające na transporcie nielegalnych ładunków.

Skies of Fury DX
Skies of Fury DX

Symulacje 12 kwietnia 2018

Zręcznościowa symulacja lotnicza, w której wcielamy się w niemieckiego lub brytyjskiego pilota walczącego na froncie I wojny światowej. Oprócz kampanii fabularnej produkcja posiada moduł survivalowy; dodatkowo wersja na konsolę Nintendo Switch została wzbogacona o lokalny tryb multiplayer.

Holy Potatoes! A Weapon Shop?!
Holy Potatoes! A Weapon Shop?!

Symulacje sierpień 2018

Prosta gra symulacyjna z elementami strategii ekonomicznej, w której zadaniem gracza jest zarządzanie tytułowym sklepem z bronią. W trakcie zabawy zatrudnia on pracowników i doskonali ich umiejętności, zdobywa nowe wyposażenie dla warsztatu oraz pozyskuje projekty kolejnych rodzajów oręża, które następnie trafiają do zaopatrujących się u niego herosów.

The Trail: Frontier Challenge
The Trail: Frontier Challenge

Symulacje 28 lutego 2018

Odświeżona i rozbudowana wersja The Trail: A Frontier Journey – prostej gry survivalowej, w której trafiamy do Nowego Świata, czyli w większości niezbadanej krainy skrywającej niezliczone tajemnice. Rozgrywka w The Trail: Frontier Challenge polega przede wszystkim na zarządzaniu ekwipunkiem, stopniowym gromadzeniu coraz większego majątku oraz na łączeniu się w grupy z innymi graczami, by wspólnie realizować zamierzone cele.

Holy Potatoes! What the Hell?!
Holy Potatoes! What the Hell?!

Symulacje listopad 2018

Kolejna gra niezależnego zespołu Daylight Studios. Tym razem wcielamy się w kucharza, pracującego w… zaświatach zamieszkiwanych przez kartofle. Będziemy sortowali grzeszników i pozyskiwali z nich składniki do niesamowitych dań – wszystko, by zaspokoić głodnych bogów kartoflanego panteonu.

Firefighters: The Simulation
Firefighters: The Simulation

Symulacje 24 kwietnia 2018

Gra symulacyjna, w której gracz wciela się w strażaka biorącego udział w zróżnicowanych operacjach ratowniczych. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a w trakcie zabawy mamy okazję gasić pożary, usuwać toksyczne substancje czy choćby zabezpieczać transport niebezpiecznych ładunków. Wszystko to rozgrywa się w otwartym świecie.