Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku towarzyskie na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

Po premierze 23 Przed premierą 1
XBOX ONE
Towarzyskie
Tematyki
Czas
Just Dance 2019
Just Dance 2019

Towarzyskie 25 października 2018

Kolejna odsłona popularnego cyklu gier rytmicznych od firmy Ubisoft. Wcielamy się w niej w tancerzy i naszym zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie ruchów zaprezentowanych na ekranie telewizora. W tytule znalazło się 40 nowych piosenek, w tym Finesse (Remix) Bruno Marsa i Cardi'ego B, Shaky Shaky Daddy'ego Yankee oraz Fire LLP.

Oh...Sir! The Hollywood Roast
Oh...Sir! The Hollywood Roast

Towarzyskie 1 czerwca 2018

Spin-off oryginalnej gry logicznej, w której gracze brali udział w pojedynkach na obelgi. Tym razem akcja przenosi się do Hollywood, a szermierkę słowną uprawiają zawodnicy przypominający bohaterów największych kinowych hitów ostatnich lat. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, tytuł oferuje możliwość multiplayerowej zabawy zarówno na poziomie lokalnym, jak i przez Internet.

Just Dance 2018
Just Dance 2018

Towarzyskie 24 października 2017

Just Dance 2018 jest kolejną częścią z cyklu niezwykle popularnych gier tanecznych produkowanych przez Ubisoft, w której zadaniem graczy jest odtwarzanie przed ekranem telewizora ruchów tancerzy widocznych na ekranie.

Dance Central Spotlight
Dance Central Spotlight

Towarzyskie 2 września 2014

Czwarta odsłona popularnej serii gier tanecznych i jednocześnie debiut cyklu na konsolach ósmej generacji. Zabawa polega na wykonywaniu kolejnych sekwencji tanecznych za pomocą ruchów ciała, które następnie przetwarza sensor Kinect konsoli Xbox One. W grze znajdziemy całą masą nowych, tanecznych przebojów oraz szereg zróżnicowanych układów choreograficznych, przeznaczonych do zabawy w pojedynkę lub wspólnie z przyjaciółmi.

Marooners
Marooners

Towarzyskie 6 lutego 2018

Zręcznościowa gra imprezowa (party game), w której do sześciu graczy może bawić się przy różnorakich minigrach. Zależnie od wybranego trybu, rozgrywka przenosi się pomiędzy minigrami po zakończeniu jednej z nich lub losowo co kilkanaście sekund.

Just Sing
Just Sing

Towarzyskie 6 września 2016

Aplikacja karaoke, w której zabawa polega oczywiście na śpiewaniu rozmaitych utworów, używając jako mikrofonu urządzenia mobilnego. Wśród udostępnionych piosenek znajdują się m.in. Drag Me Down zespołu One Direction, One More Night od Maroon 5 czy też What Do You Mean? Justina Biebera.

Awkward
Awkward

Towarzyskie 5 czerwca 2018

Gra towarzyska, w której odpowiadamy na rozmaite pytania na swój temat, a następnie pozostali uczestnicy zabawy muszą odgadnąć nasze odpowiedzi. Awkward pozwala nie tylko na rozgrywkę w towarzystwie maksymalnie piątki graczy, lecz również na zabawę w pojedynkę (dokonane przez nas wybory możemy porównać z decyzjami podjętymi przez graczy z całego świata) oraz na transmitowanie przebiegu zmagań w Internecie.

Rock Band 4
Rock Band 4

Towarzyskie 6 października 2015

Rock Band 4 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier muzycznych od studia Harmonix. Gracze wcielają się w członków rockowej kapeli i wcielając się w różne role, starają się jak najlepiej odgrywać wybrane utwory.

Just Dance 2017
Just Dance 2017

Towarzyskie 25 października 2016

Just Dance 2017 to następna część przebojowego cyklu gier tanecznych. Zadaniem graczy jest jak najdokładniejsze odtworzenie ruchów profesjonalnych tancerzy, którzy na ekranie wykonują układy choreograficzne w rytm największych przebojów muzyki pop.

We Sing
We Sing

Towarzyskie 22 listopada 2016

Kolejna odsłona popularnej na konsoli Nintendo Wii serii gier karaoke, stanowiąca niejako reboot całego cyklu. Za produkcję odpowiada studio We Sing Productions, a gracze ponownie stają do walki o tytuł najlepszego wokalisty.

Let's Sing 2017
Let's Sing 2017

Towarzyskie 14 października 2016

Kolejna odsłona serii muzycznych gier karaoke studia Voxler Games. Wersja 2017 nie wnosi drastycznych zmian do mechaniki rozgrywki, oferując możliwość zabawy w kilku zróżnicowanych trybach przy dźwiękach 30 starannie wyselekcjonowanych hitów z pierwszych miejsc list przebojów.

Disney Fantasia: Music Evolved
Disney Fantasia: Music Evolved

Towarzyskie 21 października 2014

Gra muzyczna nawiązująca do kultowego filmu animowanego Disneya, znanego w Polsce pod tytułem Fantazja. Wcielamy się w niej w ucznia czarnoksiężnika, który musi napełnić życiem magiczne światy. Żeby tego dokonać, trzeba odtwarzać piosenki doskonale znanych artystów. Produkcja została stworzona z myślą o wykorzystaniu Kinecta.

Use Your Words
Use Your Words

Towarzyskie 4 kwietnia 2017

Gra towarzyska, w której możemy spróbować swoich sił w czterech minigrach opartych na manipulacji słowami. Tytuł opracowano z myślą o zabawie w towarzystwie minimum dwójki osób – zabawa toczy się przy użyciu telefonów lub tabletów obsługujących środowisko HTML5.

Runbow
Runbow

Towarzyskie 16 lipca 2017

Runbow to zręcznościowa gra stworzona z myślą o zabawie kooperacyjnej. Stawiająca na dynamiczne wyścigi, oferuje także oryginalną mechanikę polegającą na nieustannym zmienianiu wyglądu planszy w oparciu o kolorystykę tła. Produkcja posiada kilka odrębnych trybów, we wszystkich możemy jednak oprócz samodzielnego biegu do mety przeszkadzać także pozostałym graczom.

Oh...Sir!! The Insult Simulator
Oh...Sir!! The Insult Simulator

Towarzyskie 4 sierpnia 2017

Oryginalna produkcja, w której gracze biorą udział w nietypowych bitwach słownych, opartych na wymyślnych obelgach. W grze znalazły się zarówno tryby stworzone z myślą o pojedynczym graczu, jak i warianty rozgrywki opracowane dla potrzeb wieloosobowej rozgrywki. Całość okraszono specyficznym humorem, rodem z Latającego cyrku Monty Pythona.

UNO
UNO

Towarzyskie 16 sierpnia 2016

Uno w wersji na konsolę Xbox One to wirtualny odpowiednik szalenie popularnej gry karcianej. Sukces tradycyjnej wersji skusił studio deweloperskie Carbonated Games i firmę Microsoft do udostępnienia jej za pośrednictwem Xbox Live Arcade. Autorzy nie omieszkali oczywiście dodać szeregu opcji, które sprawiły, że rozgrywka jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Just Dance 2014
Just Dance 2014

Towarzyskie 22 listopada 2013

Just Dance 2014 to gra taneczna należąca do jednej z najpopularniejszych serii tego typu. Zabawa tradycyjnie polega na dotrzymywaniu kroku wyświetlanym na ekranie tancerzom, a nasze poczynania rejestrowane są za pomocą kontrolera ruchu Kinect.

Rocksmith 2014
Rocksmith 2014

Towarzyskie 4 listopada 2014

Rocksmith 2014 to druga odsłona serii edukacyjnych gier muzycznych, w której wykorzystujemy autentyczną gitarę elektryczną jako kontroler. Poza trybami zabawy pozwalającymi początkującym gitarzystom na naukę gry na instrumencie, do tytułu wprowadzono nowe możliwości treningu z wirtualnym zespołem, dopasowującym się do naszego stylu i szybkości gry.

We Sing Pop!
We Sing Pop!

Towarzyskie 24 października 2017

Klasyczna gra muzyczna z gatunku karaoke, która przeznaczona jest dla maksymalnie czterech osób. Produkcja zawiera ponad trzydzieści utworów, których lista jest mieszanką klasycznych jak i zupełnie nowych hitów muzyki pop. Tytuł korzysta z dedykowanych mikrofonów lub z aplikacji mobilnej.

Just Dance: Disney Party 2
Just Dance: Disney Party 2

Towarzyskie 20 października 2015

Just Dance: Disney Party 2 jest opartą na licencji Disney Channel, rodzinną grą taneczną, stworzoną przez studio NOW Production i wydaną przez Ubisoft. Produkcja ta jest przeznaczona dla systemów Xbox 360, Xbox One oraz WiiU.

Just Dance 2015
Just Dance 2015

Towarzyskie 21 października 2014

Just Dance 2015 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier tanecznych. Jak zwykle zadaniem graczy jest jak najdokładniejsze odtworzenie ruchów profesjonalnych tancerzy, którzy wykonują na ekranie zestawy ruchów choreograficznych w rytm największych przebojów muzyki pop.

Prominence Poker
Prominence Poker

Towarzyskie 16 sierpnia 2016

Podana w gangsterskiej otoczce, darmowa gra karciana z elementami MMO. Gracze wcielają się w rolę turysty, który przybywszy do Mekki hazardu - tytułowego miasta Prominence - musi udowodnić swe pokerowe umiejętności, a następnie dołączyć do jednego z gangów i stopniowo budować pozycję w lokalnej hierarchii.

The Living Dungeon
The Living Dungeon

Towarzyskie 29 stycznia 2016

Osadzona w realiach fantasy gra planszowa, przenosząca klimat popularnych gier figurkowych na grunt rozrywki elektronicznej. Podczas rozgrywki wcielamy się w jedną z dostępnych postaci o odmiennej charakterystyce i przenosimy do tytułowych, losowo generowanych lochów. W zależności od trybu gry, naszym celem może być realizacja ściśle określonych zadań fabularnych lub eliminacja innych uczestników zabawy.

KickBeat: Special Edition
KickBeat: Special Edition

Towarzyskie 26 września 2014

Specjalna next-genowa edycja oryginalnej produkcji Zen Studios, łączącej w sobie elementy gier muzycznych z klasyczną arcade’ową bijatyką. W grze wcielamy się w młodego chłopaka, który po wstąpieniu do klasztoru prowadzonego przez tajemniczych strażników muzyki okazuje się wybrańcem, mającym położyć kres jego wrogom. Ścieżka dźwiękowa składa się z licencjonowanych utworów znanych zespołów oraz dzieł mniej popularnych, niezależnych artystów.