Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieXONEPS4Switch
Okładka Carnival Games (XONE)

Carnival Games

Kompilacja dwudziestu minigier zręcznościowych, w których gracze mogą spróbować swoich sił w rozmaitych konkurencjach; mowa tak o standardowych zabawach pokroju rzucania krążkami na pachołki, jak i o bardziej zwariowanych grach, z wyścigami dronów na czele.

Towarzyskie | multiplayer | na 2 osoby | rodzinne | minigry | podzielony/wspólny ekran

Okładka Carnival Games (XONE)

producent: Mass Media

wydawca: 2K Games

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

data premiery gry:

6lis2018

Switch PS4 XONE

Carnival Games to kolejna odsłona cyklu zręcznościówek, rozwijanego przez firmę 2K Games. Produkcja powstała z myślą o platformie Switch.

Mechanika

Na Carnival Games składa się dwadzieścia minigier ulokowanych w czterech tematycznych alejkach, czyli Jungle Lane, Saturn Station, Vulture Gulch oraz Nuts & Bolts. W trakcie rozgrywki możemy sprawdzić swe umiejętności w rozmaitych konkurencjach; mowa zarówno w zawodach pokroju rzucania krążkami na pachołki (Post Master) czy koszykówki (Swish), jak i o bardziej zwariowanych zabawach, na czele z wyścigami dronów (Light Speed) i futurystyczną odmianą kręgli (Cosmic Strike). W zamian za zwycięstwa otrzymujemy natomiast bilety, które możemy wymienić na dostęp do nowych konkurencji lub ubrania dla postaci.

Tryby gry

W wydane na platformę Switch Carnival Games można grać w pojedynkę lub w towarzystwie maksymalnie trójki graczy, w ramach opartego na rywalizacji trybu multiplayer.

Kwestie techniczne

Podobnie jak miało to miejsce we wcześniejszych częściach serii, trójwymiarową grafikę Carnival Games utrzymano w lekkiej stylistyce i okraszono bogatą kolorystyką. Produkcja wykorzystuje unikalne możliwości Joy-Conów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 129,99 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Carnival Games

Klasyfikacja PEGI Carnival Games

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Switch
PS4
XONE