Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PC)

Dodatki do Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Kryminalna przeszłość
Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Kryminalna przeszłość

dodatek do gry23 lutego 2017

Fabularny dodatek do wydanego latem 2016 roku pierwszoosobowego RPG akcji Deus Ex: Rozłam Ludzkości autorstwa studia Eidos Montreal. Dodatek zatytułowany Kryminalna Przeszłość to rozszerzenie wymagające do działania gry podstawowej. Pod względem mechaniki, DLC nie wprowadza żadnych większych zmian do rozgrywki, jednak od strony fabularnej mamy tu do czynienia z klasycznym prequelem, którego akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z "podstawki" i skupia się na jednej z tajnych misji, jakich bohater gry, Adam Jensen, podjął się dla organizacji Task Force 29. Działając pod przykrywką jako więzień, nasz protagonista zostaje przeniesiony do zakładu karnego, utworzonego specjalnie z myślą o niebezpiecznych przestępcach z cyberwszczepami. Jego zadaniem jest zaś odkrycie, co stało się z działającym na terenie placówki agentem Task Force 29, z którym niedawno utracono wszelki kontakt.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Dziura w Systemie
Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Dziura w Systemie

dodatek do gry23 września 2016

Pierwsze duże rozszerzenie fabularne do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości autorstwa ekipy Eidos Montreal. Dodatek zatytułowany Dziura w Systemie (ang. System Rift) nie wprowadza żadnych nowości w mechanice rozgrywki, która w dalszym ciągu pozwala na swobodę działania i wybór jednej z kilku alternatywnych metod osiągnięcia celu. Najbardziej opłacalne jest jednak ciche podejście do zabawy i uważna obserwacja, nagradzana licznymi sekretnymi znajdźkami. Fabuła dodatku obfituje w liczne zwroty akcji, a podczas rozgrywki trafiamy do Pragi, gdzie Adam Jensen podejmuje się zupełnie nowego zadania. Zostało ono zlecone przez jego dawnego partnera Franka Pritcharda, któremu nasz protagonista winien był przysługę. Misja bohatera polega na infiltracji miejscowego banku danych, a w trakcie jej wykonywania Adam Jensen ma okazję poznać bliżej zupełnie nowe postacie, na czele z hakerką o pseudonimie ShadowChild, znaną wcześniej z trybu Breach.