Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry American Truck Simulator (PC)

PC

Dodatki do American Truck Simulator

American Truck Simulator: Missouri
American Truck Simulator: Missouri

dodatek do gryjeszcze nie ogłoszona

ATS: Missouri to czternaste duże rozszerzenie do popularnego American Truck Simulatora. DLC odtwarza tytułowy stan USA. Możemy jeździć zarówno po ulicach jego miast, jak i trasach pomiędzy nimi, podziwiając m.in. góry Ozark czy rzekę Missisipi.

American Truck Simulator: Arkansas
American Truck Simulator: Arkansas

dodatek do gryjeszcze nie ogłoszona

Trzynaste duże rozszerzenie do symylacji jazdy ciężarówką, zatytułowanej American Truck Simulator. W American Truck Simulator: Arkansas trafiamy do tytułowego stanu, a jeżdżąc po tamtejszych drogach, podziwiamy między innymi malownicze góry i wyżyny czy rozległe lasy.

American Truck Simulator: Nebraska
American Truck Simulator: Nebraska

dodatek do gryjeszcze nie ogłoszona

Dwunaste duże rozszerzenie opracowanej przez SCS Software gry symulacyjnej z aspektem ekonomicznym – American Truck Simulator. W ramach dodatku przemierzamy wiernie odtworzone trasy tytułowej Nebraski, przewożąc przy tym towary oraz podziwiając rozległe, malownicze tereny.

American Truck Simulator: Kansas
American Truck Simulator: Kansas

dodatek do gry30 listopada 2023

Jedenasty duży dodatek do bestsellerowego symulatora jazdy ciężarówką. American Truck Simulator: Kansas oddaje nam do dyspozycji tytułowy stan, a podróżując po nim, możemy podziwiać między innymi malownicze parki oraz rozległe prerie.

American Truck Simulator: Oklahoma
American Truck Simulator: Oklahoma

dodatek do gry1 sierpnia 2023

Oklahoma to dziesiąte duże rozszerzenie do gry American Truck Simulator. Dodatek odtwarza tytułowy stan w USA, pozwalając nam przemierzać jego drogi, podziwiać miasta i parki narodowe oraz przede wszystkim zarabiać na transporcie towarów.

American Truck Simulator: Texas
American Truck Simulator: Texas

dodatek do gry15 listopada 2022

American Truck Simulator: Texas to dziewiąty duży płatny dodatek do gry symulacyjnej American Truck Simulator. Add-on wzbogaca tę produkcję o zupełnie nowy stan – Teksas – starając się oddać jego różnorodność zarówno pod względem krajobrazów, jak i działających w nim firm.

American Truck Simulator: Montana
American Truck Simulator: Montana

dodatek do gry4 sierpnia 2022

American Truck Simulator: Montana to ósmy duży płatny dodatek do gry symulacyjnej American Truck Simulator. DLC wzbogaca tę produkcję o zupełnie nowy stan – tytułową Montanę – oddając zarówno jej krajobrazy, jak i lokalne biznesy korzystające z usług transportowych.

American Truck Simulator: Wyoming
American Truck Simulator: Wyoming

dodatek do gry7 września 2021

American Truck Simulator: Wyoming to siódmy duży dodatek do symulatora American Truck Simulator. Produkcja wprowadza do tego tytułu kolejny stan – Wyoming. Za jej opracowanie odpowiada firma SCS Software.

American Truck Simulator: Colorado
American Truck Simulator: Colorado

dodatek do gry12 listopada 2020

American Truck Simulator: Colorado to szósty duży dodatek do znanej produkcji pozwalającej wcielić się w amerykańskiego kierowcę ciężarówki. Dodaje on do gry stan Kolorado. Za stworzenie i wydanie DLC odpowiada studio SCS Software.

American Truck Simulator: Idaho
American Truck Simulator: Idaho

dodatek do gry16 lipca 2020

Piąty duży dodatek do symulatora kierowcy ciężarówek American Truck Simulator. Implementuje on do gry słynący z dzikiej przyrody stan Idaho. Za stworzenie i wydanie DLC ponownie odpowiada studio SCS Software.

American Truck Simulator: Utah
American Truck Simulator: Utah

dodatek do gry7 listopada 2019

Czwarty duży dodatek do symulatora ciężarówek American Truck Simulator. Wprowadza on do gry stan Utah, słynący z różnorodnych krajobrazów. Za stworzenie i wydanie DLC odpowiada tradycyjnie studio SCS Software.

American Truck Simulator: Washington
American Truck Simulator: Washington

dodatek do gry11 czerwca 2019

Trzeci duży dodatek do symulatora ciężarówek American Truck Simulator. Washington zabiera nas w podróż do tytułowego stanu USA (sąsiadującego z Oregonem), który z uwagi na stopień zalesienia określany jest mianem „wiecznie zielonego”. Gra jest dziełem firmy SCS Software.

American Truck Simulator: Oregon
American Truck Simulator: Oregon

dodatek do gry4 października 2018

Drugi duży dodatek do gry American Truck Simulator. Jak sugeruje tytuł, American Truck Simulator: Oregon zabiera nas w podróż do kolejnego stanu Ameryki Północnej, zwanego przez niektórych „stanem bobrów”. W add-onie deweloperzy odwzorowali nie tylko różnorodną przyrodę tego regionu, lecz także zróżnicowaną demografię i tamtejsze warunki przemysłowe.

American Truck Simulator: New Mexico
American Truck Simulator: New Mexico

dodatek do gry9 listopada 2017

Pierwsze duże płatne DLC do gry American Truck Simulator, które dodaje do podstawowej wersji tytułu kolejny stan – Nowy Meksyk. Twórcy skupili się na jak najwierniejszym oddaniu różnorodności tej „Krainy Oczarowania”, od pustynnych bezdroży, przez lasy państwowe, po obszary zurbanizowane, wszystko to z najbardziej charakterystycznymi dla poszczególnych miejsc obiektami, zarówno naturalnymi, jak i stworzonymi przez człowieka. Wraz z dodatkiem w grze pojawiły się również nowe modele 3D, jeszcze bardziej urealniające zabawę i pozwalające na lepsze wczucie się w kierowcę ciężarówki.

DLC do American Truck Simulator

Kenworth T680 2022

cena: za darmo

DLC19 grudnia 2023

Rozszerzenie uzupełniające grę o nową, odwzorowaną w każdym szczególe ciężarówkę Kenworth T680 z 2022 roku.

Michelin Fan Pack

cena: 15,49 zł

DLC7 grudnia 2023

DLC dodające do gry zestwa opon, malowań oraz akcesoriów do kabiny marki Michelin.

Farm Machinery

cena: 19,59 zł

DLC30 listopada 2023

DLC wprowadzające do gry nowe naczepy marek Owl i Greenler, umożliwiających przewożenie sprzętów rolniczych, takich jak ciągniki gąsienicowe, opryskiwacze czy prasy do siana. Ponadto rozszerzenie oferuje szereg akcesoriów do kabiny.

W900 Tuning Pack

cena: 15,49 zł

DLC3 sierpnia 2023

DLC dodające do gry ponad 500 pojedynczych części tuningowych, z których większość pochodzi z rynku wtórnego, którymi możemy upiększyć naszą ciężarówkę Kenworth W900.

Volvo VNL

cena: za darmo

DLC23 maja 2023

Darmowe DLC pozwalające zasiąść za kierownicami nowych ciężarówek marki Volvo. Pojazdy te posiadają wiele opcji personalizacji i tuningu.

Steampunk Paint Jobs Pack

cena: 7,39 zł

DLC18 kwietnia 2023

Dodatek uzupełniający grę o specjalne malowania utrzymane w klimatach steampunku.

Western Star 5700XE

cena: za darmo

DLC31 stycznia 2023

Kolejne darmowe DLC, które tym razem pozwala zasiąść za kierownicą ciężarówki Western Star 5700XE. Pojazd ten zawiera wiele opcji personalizacji i tuningu, w tym kilka typów podwozia

Wild West Paint Jobs Pack

cena: 7,39 zł

DLC16 listopada 2022

Dodatek uzupełniający grę o 5 specjalnych malowań ciężarówek i jedno malowanie przyczepy. Wszystkie zostały utrzymane w klimatach Dzikiego Zachodu.

Western Star 57X

cena: za darmo

DLC2 sierpnia 2022

Kolejne darmowe DLC, które tym razem pozwala zasiąść za kierownicą ciężarówki Western Star 57X. Pojazd ten zawiera wiele opcji personalizacji i tuningu, w tym 5 typów podwozia (3 krótkie i 2 długie) i 5 wzorów wykończenia wnętrza kabiny.

Lode King & Prestige Trailers Pack

cena: 14,99 zł

DLC31 maja 2022

Dodatek wprowadzający do gry przyczepy kanadyjskiego producenta Lode King Industries i należącej do niego amerykańskiej marki Prestige.

International 9900i

cena: za darmo

DLC22 marca 2022

Darmowe DLC pozwalające zasiąść za kierownicą ciężarówki International 9900i.

Retrowave Paint Jobs Pack

cena: 7,99 zł

DLC26 października 2021

DLC uzupełniające grę o malowania nawiązujące do klimatu lat 80. ubiegłego wieku.

Volvo Construction Equipment

cena: 19,59 zł

DLC23 września 2021

DLC dodające do gry pięć maszyn budowlanych marki Volvo (A25G, SD160B, EC220E, EW240E Material Handler i L250H), które można przewozić w ramach zleceń.

International LT

cena: za darmo

DLC1 września 2021

Darmowe DLC pozwalające zasiąść za kierownicą ciężarówki International LT. Pojazd ten zawiera wiele opcji personalizacji i tuningu, w tym kilka typów podwozia i nadwozia.

Goodyear Tires Pack

cena: 11,99 zł

DLC10 maja 2021

DLC uzupełniające grę elementy kosmetyczne sygnowane słynną marką opon Goodyear.

Freightliner Cascadia

cena: za darmo

DLC2 grudnia 2020

Darmowe DLC pozwalające zasiąść za kierownicą ciężarówki Freightliner Cascadia. Nowa maszyna zawiera wiele opcji personalizacji i tuningu, w tym cztery kabiny, 12 typów podwozia, 13 skrzyń biegów (w tym 18-biegowe Eatony i 7-biegowe automaty Allison 4700) i 14 silników (najmocniejszy Cummins X15 Performance posiada 605 KM i 2779 Nm momentu obrotowego).

Cabin Accessories

cena: 14,49 zł

DLC2 grudnia 2020

Dodatek zawiera ponad 100 różnych obiektów, którymi możemy „udekorować” wnętrze kabiny.

Western Star 49X

cena: za darmo

DLC30 września 2020

Kolejne darmowe DLC, które tym razem pozwala zasiąść za kierownicą ciężarówki Western Star 49X. Pojazd ten zawiera wiele opcji personalizacji i tuningu, w tym kilka typów podwozia

Mack Anthem

cena: za darmo

DLC28 kwietnia 2020

Darmowe DLC pozwalające zasiąść za kierownicą ciężarówki Mack Anthem. Pojazd ten zawiera wiele opcji personalizacji i tuningu, w tym kilka typów podwozia

Pink Ribbon Charity Pack

cena: 7,99 zł

DLC1 października 2019

DLC uzupełniające grę o malowania nawiązujące do miesiąca świadomości raka piersi.

Space Paint Jobs Pack

cena: 7,99 zł

DLC15 lipca 2019

DLC uzupełniające grę o malowania nawiązujące do klimatów kosmicznych.

Forest Machinery

cena: 19,59 zł

DLC11 czerwca 2019

DLC dodające do gry maszyny służące do pracy w lasach, które można przewozić w ramach zleceń. Ponadto do gry trafiają specjalne przyczepy oraz akcesoria kosmetyczne.

Special Transport

cena: 17,99 zł

DLC7 listopada 2018

Dodatek wprowadza ponad 90 zadań przewozowych, w trakcie których transportujemy 11 nowych, wielowymiarowych ładunków za pomocą specjalnych przyczep transportowych. Uzupełnieniem są niestandardowe pojazdy eskortowe i policyjne, oryginalne przerywniki, a także modele gapiów (m.in. dziennikarze, współpracownicy itp.

Classic Stripes Paint Jobs Pack

cena: 7,99 zł

DLC4 października 2018

DLC uzupełniające grę o klasyczne malowania z paskami.

Heavy Cargo Pack

cena: 21,00 zł

DLC7 czerwca 2017

Dodatek oferuje naczepy wielkogabarytowe bazujące na autentycznych rozwiązaniach spotykanych na amerykańskich drogach. Umożliwiają one przewożenie ciężkich i niewymiarowych towarów czy maszyn (m.in. kombajny, buldożery, koparki).

Valentine's Paint Jobs Pack

cena: 7,99 zł

DLC10 lutego 2017

DLC uzupełniające grę o malowania nawiązujące do Walentynek.

Dragon Truck Design Pack

cena: 7,99 zł

DLC2 lutego 2017

DLC uzupełniające grę o smocze elementy kosmetyczne.

Halloween Paint Jobs Pack

cena: 7,99 zł

DLC28 października 2016

DLC uzupełniające grę o malowania nawiązujące do Halloween.

Steering Creations Pack

cena: 13,00 zł

DLC14 września 2016

Zestaw dwudziestu modeli kierownic przygotowanych we współpracy z firmą Steering Creations.

Arizona

cena: za darmo

DLC10 czerwca 2016

Obszerny dodatek wprowadzający do gry kolejny amerykański stan - Arizonę. Rozszerzenie oferuje nowe trasy, miasta oraz pustynne krajobrazy z wieloma charakterystycznymi punktami (Wielkim Kanionem Kolorado na czele).

Wheel Tuning Pack

cena: 13,00 zł

DLC13 kwietnia 2016

Zestaw części i akcesoriów do tuningu kół.

Kenworth W900

cena: za darmo

DLC15 lutego 2016

Dodatek wprowadził do gry ciężarówkę Kenworth W900, jak również garść zmian do rozgrywki, w tym zmniejszone grzywny dla nowych graczy. Ponadto umożliwił legalne skręcanie w prawo na czerwonym świetle, co wcześniej skutkowało mandatami, mimo że w świetle amerykańskiego prawa jest jak najbardziej prawidłowe.