Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry American Truck Simulator (PC)

PC

Dodatki do American Truck Simulator

American Truck Simulator: Texas
American Truck Simulator: Texas

dodatek do gry2022

American Truck Simulator: Texas to ósmy duży płatny dodatek do gry symulacyjnej American Truck Simulator. Add-on wzbogaca tę produkcję o zupełnie nowy stan – Teksas – starając się oddać jego różnorodność zarówno pod względem krajobrazów, jak i działających w nim firm.

American Truck Simulator: Montana
American Truck Simulator: Montana

dodatek do gry2022

American Truck Simulator: Montana to dziewiąty duży płatny dodatek do gry symulacyjnej American Truck Simulator. DLC wzbogaca tę produkcję o zupełnie nowy stan – tytułową Montanę – oddając zarówno jej krajobrazy, jak i lokalne biznesy korzystające z usług transportowych.

American Truck Simulator: Wyoming
American Truck Simulator: Wyoming

dodatek do gry7 września 2021

American Truck Simulator: Wyoming to siódmy duży dodatek do symulatora American Truck Simulator. Produkcja wprowadza do tego tytułu kolejny stan – Wyoming. Za jej opracowanie odpowiada firma SCS Software.

American Truck Simulator: Colorado
American Truck Simulator: Colorado

dodatek do gry12 listopada 2020

American Truck Simulator: Colorado to szósty duży dodatek do znanej produkcji pozwalającej wcielić się w amerykańskiego kierowcę ciężarówki. Dodaje on do gry stan Kolorado. Za stworzenie i wydanie DLC odpowiada studio SCS Software.

American Truck Simulator: Idaho
American Truck Simulator: Idaho

dodatek do gry16 lipca 2020

Piąty duży dodatek do symulatora kierowcy ciężarówek American Truck Simulator. Implementuje on do gry słynący z dzikiej przyrody stan Idaho. Za stworzenie i wydanie DLC ponownie odpowiada studio SCS Software.

American Truck Simulator: Utah
American Truck Simulator: Utah

dodatek do gry7 listopada 2019

Czwarty duży dodatek do symulatora ciężarówek American Truck Simulator. Wprowadza on do gry stan Utah, słynący z różnorodnych krajobrazów. Za stworzenie i wydanie DLC odpowiada tradycyjnie studio SCS Software.

American Truck Simulator: Washington
American Truck Simulator: Washington

dodatek do gry11 czerwca 2019

Trzeci duży dodatek do symulatora ciężarówek American Truck Simulator. Washington zabiera nas w podróż do tytułowego stanu USA (sąsiadującego z Oregonem), który z uwagi na stopień zalesienia określany jest mianem „wiecznie zielonego”. Gra jest dziełem firmy SCS Software.

American Truck Simulator: Oregon
American Truck Simulator: Oregon

dodatek do gry4 października 2018

Drugi duży dodatek do gry American Truck Simulator. Jak sugeruje tytuł, American Truck Simulator: Oregon zabiera nas w podróż do kolejnego stanu Ameryki Północnej, zwanego przez niektórych „stanem bobrów”. W add-onie deweloperzy odwzorowali nie tylko różnorodną przyrodę tego regionu, lecz także zróżnicowaną demografię i tamtejsze warunki przemysłowe.

American Truck Simulator: New Mexico
American Truck Simulator: New Mexico

dodatek do gry9 listopada 2017

Pierwsze duże płatne DLC do gry American Truck Simulator, które dodaje do podstawowej wersji tytułu kolejny stan – Nowy Meksyk. Twórcy skupili się na jak najwierniejszym oddaniu różnorodności tej „Krainy Oczarowania”, od pustynnych bezdroży, przez lasy państwowe, po obszary zurbanizowane, wszystko to z najbardziej charakterystycznymi dla poszczególnych miejsc obiektami, zarówno naturalnymi, jak i stworzonymi przez człowieka. Wraz z dodatkiem w grze pojawiły się również nowe modele 3D, jeszcze bardziej urealniające zabawę i pozwalające na lepsze wczucie się w kierowcę ciężarówki.

DLC do American Truck Simulator

Freightliner Cascadia

cena: za darmo

DLC2 grudnia 2020

Darmowe DLC pozwalające zasiąść za kierownicą ciężarówki Freightliner Cascadia. Nowa maszyna zawiera wiele opcji personalizacji i tuningu, w tym cztery kabiny, 12 typów podwozia, 13 skrzyń biegów (w tym 18-biegowe Eatony i 7-biegowe automaty Allison 4700) i 14 silników (najmocniejszy Cummins X15 Performance posiada 605 KM i 2779 Nm momentu obrotowego).

Cabin Accessories

cena: 14,49 zł

DLC2 grudnia 2020

Dodatek zawiera ponad 100 różnych obiektów, którymi możemy „udekorować” wnętrze kabiny.

Special Transport

cena: 17,99 zł

DLC7 listopada 2018

Dodatek wprowadza ponad 90 zadań przewozowych, w trakcie których transportujemy 11 nowych, wielowymiarowych ładunków za pomocą specjalnych przyczep transportowych. Uzupełnieniem są niestandardowe pojazdy eskortowe i policyjne, oryginalne przerywniki, a także modele gapiów (m.in. dziennikarze, współpracownicy itp.

Heavy Cargo Pack

cena: 21,00 zł

DLC7 czerwca 2017

Dodatek oferuje naczepy wielkogabarytowe bazujące na autentycznych rozwiązaniach spotykanych na amerykańskich drogach. Umożliwiają one przewożenie ciężkich i niewymiarowych towarów czy maszyn (m.in. kombajny, buldożery, koparki).

Steering Creations Pack

cena: 13,00 zł

DLC14 września 2016

Zestaw dwudziestu modeli kierownic przygotowanych we współpracy z firmą Steering Creations.

Arizona

cena: za darmo

DLC10 czerwca 2016

Obszerny dodatek wprowadzający do gry kolejny amerykański stan - Arizonę. Rozszerzenie oferuje nowe trasy, miasta oraz pustynne krajobrazy z wieloma charakterystycznymi punktami (Wielkim Kanionem Kolorado na czele).

Wheel Tuning Pack

cena: 13,00 zł

DLC13 kwietnia 2016

Zestaw części i akcesoriów do tuningu kół.

Kenworth W900

cena: za darmo

DLC15 lutego 2016

Dodatek wprowadził do gry ciężarówkę Kenworth W900, jak również garść zmian do rozgrywki, w tym zmniejszone grzywny dla nowych graczy. Ponadto umożliwił legalne skręcanie w prawo na czerwonym świetle, co wcześniej skutkowało mandatami, mimo że w świetle amerykańskiego prawa jest jak najbardziej prawidłowe.