Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Dying Light (XONE)

Dying Light: Hellraid
Dying Light: Hellraid

dodatek do gry14 sierpnia 2020

Hellraid to rozszerzenie do pierwszoosobowej gry akcji Dying Light z 2015 roku. DLC wprowadza do produkcji nowy tryb inspirowany osadzonym w realiach fantasy niewydanym slasherem Techlandu o tym samym tytule.

Dying Light: The Following
Dying Light: The Following

dodatek do gry9 lutego 2016

Największe rozszerzenie do Dying Light – rodzimej gry akcji studia Techland z 2015 roku. Dodatek The Following przenosi nas na obrzeża miasta Harran. Kontrolując znaną z pierwowzoru postać Kyle’a Crane’a, mamy za zadanie zinfiltrować środowisko wyznawców pewnego kultu, którego członkowie rzekomo odporni są na ugryzienia zombie i potrafią wykorzystywać ich do własnych celów. Aby odnaleźć sposób na ostateczne pozbycie się zarazy, nasz protagonista będzie musiał wykonać szereg zróżnicowanych zadań, które pozwolą mu zdobyć zaufanie tubylców i poznać strzeżone przez nich tajemnice. Mechanika zabawy zmieniła się w sporym stopniu, jako że nowa lokacja (znacznie większa niż mapa z „podstawki”) to w większości otwarta przestrzeń, po której poruszamy się za pomocą ulepszanego stopniowo pojazdu typu buggy. Twórcy postanowili też dać graczom nieco więcej swobody w wykonywaniu kolejnych zadań fabularnych.

Viking: Raiders of Harran Bundle

cena: 18,49 zł

DLC11 lutego 2021

Dodatek pozwala wcielić się w wikingów, którzy na wyspie Harran ścierają się z hordami zombie. Oferuje dwa stroje Najeźdźców z Harranu (Wojownik Björn, Berserker Björn), dwa ciężkie topory dwuręczne (Ragnarök, Popioły Ragnaröku), dwa miecze jednoręczne (Aesir, Ognisty Aesir), dwie tarcze (Obrońca Asgardu, Ognisty mur Asgardu) oraz lakier „Reinen” przeznaczony dla buggy.

Drink For DLC

cena: za darmo

DLC16 lutego 2016

Darmowy zestaw misji rozgrywanych w Starym Mieście, w trakcie których szukamy fontanny młodości. W tym celu odwiedzamy m.in. miejskie kanały. W skład pakietu wchodzi także nowy schemat broni - Woda 2.0 (zwiększona siła rażenia elektryczności), a także zestaw specjalnych wyzwań.

The Bozak Horde

cena: 34,99 zł

DLC26 maja 2015

Dodatek wprowadza do gry nową mapę do trybu solowego i kooperacji. Podczas zabawy trafiamy na stadion Harran, gdzie ścieramy się z kolejnymi, coraz mocniejszymi falami zainfekowanych.

Ultimate Survivor Bundle

cena: 17,99 zł

DLC10 marca 2015

W skład pakietu wchodzi siedem unikalnych przedmiotów do walki z zombie, trzy kostiumy oraz cztery wzory na bronie.

Cuisine & Cargo

cena: 17,99 zł

DLC10 lutego 2015

Pakiet oferuje dwie hardkorowe misje, pozwalające zwiedzić lokacje wypełnione zainfekowanymi (restauracja w Harran oraz opuszczona stacja kolejowa).