Pasha zdradza sekrety CSGO 2 czy tylko trolluje? Te rewelacje trudno wziąć na serio

Internet zawrzał, gdy pojawiły się informacje o kolejnej odsłonie Counter Strike’a. W ogniu pytań na temat nowego FPS-a od Valve stanął w ostatnim czasie Jarek “Pasha” Jarząbkowski. To co odpowiedział dziennikarzowi jest absurdalne i nieco szalone.

Pasha zdradza sekrety CSGO 2 czy tylko trolluje? Te rewelacje trudno wziąć na serio
Źródło fot. pashabiceps / Instagram
i

Społeczność miłośników Counter Strike’a została ostatnio silnie rozbudzona pojawiającymi się w dużej ilości informacjami na temat planów wprowadzenia na rynek następcy dla zasłużonego CSGO. Nowy tytuł z serii Valve jest wyczekiwany przez wszystkich: od niedzielnych graczy, a na profesjonalnych e-sportowcach skończywszy.

Nic zatem dziwnego, że podczas prowadzonej na kilka dni przed galą High League 6 rozmowie Mateusza Kaniowskiego z Jarkiem “Pashą” Jarząbkowskim padły pytania o ewentualne przecieki, do których może mieć dostęp słynny polski mistrz AWP. To co zdradził w wywiadzie jest jednak... bardzo zastanawiające.

Pasha tuż przed walką

Wywiad został przeprowadzony wczoraj, na 4 dni przed galą i na kilkanaście godzin przed programem na żywo pod nazwą “Rundki”, w którym Pasha i jego przeciwnik – Marcin Dubiel usiedli przed sobą i odpowiadali na pytania prowadzącego oraz widzów, dzwoniących do studia High League.

Prowadzący rozmowę znany dziennikarz Mateusz Kaniowski naturalnie wypytywał gwiazdę Virtus.pro między innymi o widocznie zmniejszoną wagę i jego ocenę zachowania innych zawodników podczas konferencji.

Oczywiście nie mogło zabraknąć wątku CSGO. W obliczu dużego trzęsienia ziemi, powstałego w wyniku wiarygodnych przecieków o następcy FPS-a już na silniku Source 2, Kaniowski podpytywał Pashę o informacje na temat nowej gry, jakie mógłby skrywać.

Masa przecieków o CSGO 2 (?)

To co jednak odpowiedział dziennikarzowi jest... dość dziwne i zastanawiające. Z początku upewnił Kaniowskiego, że będzie to zupełnie nowa gra, a następnie z marszu dodał, że będzie mieć ona możliwość ślizgów zawodników.

Jakby dziwności było zbyt mało, według Pashy podczas nich będzie można dalej strzelać. Nieco zaskoczony dziennikarz dopytywał rozmówcę o możliwość położenia się na ziemi w nowej odsłonie Counter Strike’a. Pasha bez zawahania stwierdził, że najprawdopodobniej będzie to możliwe.

Ciekawe było również to, co gracz powiedział później. Odpowiadając na pytanie Kaniowskiego, czy ten będzie grał po 18 godzin dziennie w nową odsłonę CS’a odpowiedział dość przewrotnie, że... siedzenie przed komputerem nie jest dobre. Pasha wówczas zwrócił uwagę, że długie przesiadywanie negatywnie wpływa na kręgosłup i nogi.

Śmieszki Pashy

Nie można nie odnieść wrażenia, że wizerunek nowego CSGO, kreowany przez Pashę jest lekko mówiąc dziwny, a wręcz absurdalny. Najprawdopodobniej Jarek Jarząbkowski stwierdził, że podgrzeje i tak gorącą atmosferę wokół nadchodzącej gry od Valve, przy okazji najpewniej poprawiając sobie humor, w efekcie czego popuścił wodzę fantazji podczas wywiadu. Widać to zarówno w jego własnych słowach jak również niemal bezrefleksyjnym przytakiwaniu pomysłom dziennikarza, jak na przykład wspomniane leżenie na ziemi.

Innego zdania są najwyraźniej widzowie Mateusza Kaniowskiego, ponieważ pod materiałem z Pashą próżno szukać komentarzy wskazujących na trolling rozmówcy. Pojawiło się za to bardzo dużo ciepłych i przychylnych opinii na temat jego postawy i kultury:

Jedyny influencer dla mnie którzy jest godny autorytetu <3 Szacun PaPito na zawsze.

– HeCmAn

Pasha <3 Czysta legenda miły i grzeczny gościu, który potrafi się wypowiedzieć a nie szczekać, czysta legenda.

– WYBITNE SHOTY

Więcej na temat:   CSGO

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
4

CS2 beta - jak dostać dostęp, co ze skinami, banami, mapami i wszystko co musicie wiedzieć

CS2 został oficjalnie zapowiedziany, a wraz z nim beta testy produkcji. Tutaj dowiecie się, jak możecie uzyskać do niej dostęp i czego się po niej spodziewać.

CS2 beta - jak dostać dostęp, co ze skinami, banami, mapami i wszystko co musicie wiedzieć

„Ta gra jest martwa”, CS2 pod ostrzałem e-sportowców

Drużyna FaZe Clan na razie nie jest zachwycona nowym dymem z CS2, ale zmiana ma też swoich entuzjastów.

„Ta gra jest martwa”, CS2 pod ostrzałem e-sportowców

Tak wygląda powiadomienie o dostępie do bety CS2, niektórzy już je otrzymali

Gracze Counter-Strike'a zaczęli już otrzymywać od Valve pierwsze zaproszenia do sprawdzenia testowej wersji długo oczekiwanego sequela strzelanki – CS2.

Tak wygląda powiadomienie o dostępie do bety CS2, niektórzy już je otrzymali