Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Hyde Park 9 stycznia 2006, 16:43

autor: Chmiel

Gry erotyczne w Sieci

Grając w gry komputerowe zdarzyło Wam się pewnie polubić jakąś napotkaną postać bardziej lub mniej. Poznajecie gracza płci odmiennej, przeżywacie razem kilka przygód, nawiązuje się nić sympatii i... hormony w końcu zaczynają buzować.
Poniższy tekst został nadesłany przez naszego czytelnika i został opublikowany w oryginalnej formie.

Od redakcji: Przez wzgląd na poruszaną tematykę, poniższy artykuł przeznaczony jest wyłącznie dla czytelników pełnoletnich.

Jak zaczynaliście swoją przygodę z Internetem? Czego szukaliście w sieci najczęściej? Encyklopedie on-line, serwisy wiadomości, dane naukowe, sztuka, nowości książkowe... Tak to pewnie też, ale przyznajcie, że jednym z pierwszych wpisów, po którym kliknęliście button „search” było słowo SEX. W różnych konfiguracjach oczywiście. Lista najpopularniejszych haseł wpisywanych w OnetSzukaj, aktualizowana codziennie, mówi sama za siebie:

  • filmy erotyczne;
  • strony erotyczne;
  • zdjęcia erotyczne;
  • życzenia;
  • hardcore;
  • dojrzałe;
  • tapety erotyczne;
  • aukcje internetowe;
  • nastoletnie;
  • ogłoszenia towarzyskie.

To tylko Top 10, a jasno widać, że 80% zapytań dotyczy seksu (no, chyba że przyjmiemy, iż „dojrzałe” to zapytania rzeszy miłośników soczystych jabłek, a „nastoletnie” to przejaw zainteresowania tematem miłośników dobrych roczników wina). Widać więc, że jest to temat gorący i szalenie popularny, a co za tym idzie – atrakcyjny dla inwestorów.

Grając w gry komputerowe, czy to samemu, czy w bogatym świecie rozrywki sieciowej, zdarzyło Wam się pewnie polubić jakąś napotkaną postać bardziej lub mniej. Dajmy na to w takiej Ultimie Online. Poznajecie gracza płci odmiennej, przeżywacie razem kilka przygód, podróżujecie przez wirtualny świat razem, nawiązuje się nić sympatii i... hormony w końcu zaczynają buzować. Niestety twórcy gier z rzadka pozwalali na coś więcej niż tylko na wpisanie w okienku dialogowym paru słów do ukochanej/ukochanego. Robiło się człowiekowi miło na duszy, ale nikt nie mógł liczyć na nic więcej, gdzieś przy leśnym trakcie wirtualnej krainy...

Niedługo zostaniecie pozbawieni takich ograniczeń... przynajmniej są tacy, co tak twierdzą...

W nadchodzącym roku zainteresowani (i dorośli) fani rozgrywek sieciowych, Magię i Miecz będą mogli zamienić na Sexapil i hm... Powstaje kilka tytułów mających nadać pojęciu Cyber Sex nowe znaczenie:

Popularny wśród fanów MMO blog Terra Nova stawia jednak pytanie, czy twórcy tych rewolucyjnych, jak sami twierdzą, projektów dokładnie zbadali rynek i zapotrzebowanie na taki rodzaj rozrywki? Oczywiście SEX to najbardziej pożądana tematyka w sieci, ale właśnie to może stanowić przeszkodę w popularności nadchodzących MMOEG (MMO Erotic Games). Przecież jeśli interesuje nas Cyber Sex, to możliwości odkrywania go i uczestniczenia w nim jest w sieci całe mnóstwo – od gorącej wymiany maili, rozmów przez komunikatory, chaty, web camy (zawsze możemy wskoczyć w gustowny seksowny komplecik i zasiąść przed kompem – już będzie erotycznie – lol), serwisy randkowe, po bardziej „różowe” podejście do klasycznych gier MMO – jak choćby World of Warcraft w wersji Hard – WoW Adult.